Sayfa 44/157 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bana da aynı telefon numarası,senin tasarrufunda dedi... müracaat için sen bilirsin dedi... birbirinden habersizler..m

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet böyle diyorlardı daha önce zaten, ben de önceki günlerde birkaç defa daha aradım. Net birşey söylemiyordu, biz yönlendirme yapmıyoruz diyordu. Ama dediğim gibi bugün yeni bir karar alınmış sanırım, yoğun soru gelince hisse sahiplerinden. Zaten bu yönde internet sitelerinde açıklama da yayınlanacakmış. Takip ediyorum gelirse buraya da atarım.

Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Evet böyle diyorlardı daha önce zaten, ben de önceki günlerde birkaç defa daha aradım. Net birşey söylemiyordu, biz yönlendirme yapmıyoruz diyordu. Ama dediğim gibi bugün yeni bir karar alınmış sanırım, yoğun soru gelince hisse sahiplerinden. Zaten bu yönde internet sitelerinde açıklama da yayınlanacakmış. Takip ediyorum gelirse buraya da atarım.
    Saat 12:30 dan beri defalarca 0216 633 59 60-61 ve 0216 633 50 00 arıyorum cevap veren yok.ya bıktılar ya da yeni bir açıklama yapana kadar cevap vermemeyi uygun gördüler..İnşallah en mantıklı kararı alırlar da bizleri uğraştırmazlar....

3.  Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Evet açıklamayı siteye de koymuşlar, 11. madde:
    http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx

Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Evet açıklamayı siteye de koymuşlar, 11. madde:
    http://www.bankasya.com.tr/muflis-as...-surec-hk.aspx
    Teşekkürler kardeşim...
    1-Anladığım kadarıyla tek başvuru noktası orası..
    2-Dilekçemizi oraya göndereceğiz,postayla herhalde(il dışındakiler)
    3.Dilekçemize de belgelerimizi(aracı kurum ekstresini ilave edeceğiz herhalde)

Değil mi arkadaşlar ??????????????

http://www.tmsf.org.tr/2017.tr?bid=299

11.ASYA BANK hisse senetleri için nereye başvurabilirim?Müflis Banka İflas İdaresinin bulunduğu Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul adresine mevcut hisse senetleri fotokopileri eklenmek suretiyle dilekçe ile başvuru yapılması gerekmektedir.

1-Hisse senedi fotokopisi demiş.herhalde aracı kurumdan alınacak...yok sa bilgisayardan da çıkartabiliriz,onu da kabul ederler mi?
    2-iSTANBUL DIŞINDA İKAMET EDENLER POSTAYLA DİLEKÇELERİNİ GÖNDERECKLER,YOKSA ONUN İÇİN İZMİRDEN İSTANBUL'a mı gidilir değil mi???

6. anlaşılan kafaları karıştıran ortalığı toz duman eden birileri var. bu güne kadar denize düşen yılana sarılırmış ata sözü gibi her habere sarılmak istiyoruz. asyb sitesine konulan haber bizim için şimdilik güvenilir bir belge 1.telefona birden çok kişi bakıyor hepsi de ayrı ayrı yorum ve cevap veriyor. bizim için en güvenli haber adliyeye gidip başvuru yapan ve sordugu soruları bizimle paylaşan arkadaşların haberidir niyetini bilmiyoruz o da hayal haber yazmazsa

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    anlaşılan kafaları karıştıran ortalığı toz duman eden birileri var. bu güne kadar denize düşen yılana sarılırmış ata sözü gibi her habere sarılmak istiyoruz. asyb sitesine konulan haber bizim için şimdilik güvenilir bir belge 1.telefona birden çok kişi bakıyor hepsi de ayrı ayrı yorum ve cevap veriyor. bizim için en güvenli haber adliyeye gidip başvuru yapan ve sordugu soruları bizimle paylaşan arkadaşların haberidir niyetini bilmiyoruz o da hayal haber yazmazsa
    Niye adliyeye gidene güvenip diğer kaynaklara güvenmeyeceğiz anlayamadım arkadaşım...
    hem asyab ,hem de tmsf sitesine koymuşlar işte...ileride bir sorun olursa,alın size belge deriz....
    bence şu anki olay,dilekçe olayı...
    Postayla dilekçe göndereceğiz,en azından benim için öyle.....ve de aracı kurumdan bir çıktı alsam iyi olur,şu an internet üzerinden çıktı almak istiyorum ama,çok karışık bilgiler var..en iyisi aracı kurum görünüyor...

8. daha öncede yazdım başvuru yerindeki yetkililerde telefona bakanlarda ayrı ayrı bilği veriyor. ben başıma geleni paylaştım ben hisse alacaklıyım dedikçe o ne kadar alaçagın varsa dilekçende belirt dedi hisse ve mevduatı olanlard mı buraya baş vuruyor dedim evet dedi. 300. küsürüncu sırayı aldım dekontum da bu kadar yanlışlık olabilir mi. birileri oraya gitin kim başvurursa alın mı dedi. bunun bir planı olmalı.ilk günüde mevduatı olanlar tmsf diye adliyenin kapısına asmışlardı bazı arkadaşlar tlf aldıkları bilğiyi sanki gidip başvuru yapmış gibi anlatırlarsa diye o anlamda yazmıştım

Sayfa 44/157 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •