Sayfa 44/168 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1344 madde; 345 - 352 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selamlar... Sayın besiktask benim neredeyse 23 senem bitecek.. Bugüne kadar yaşatılanlar, maruz kaldığımız şeyler, hisse fiyatı 50, 100,200,300 TL için mi? yoksa bir inat uğruna mi.. Yada hiç bir şey mi....Saygılarımla
    Ne 50 ne 150 nede inat için. . . . . . . .Bir firma kar uretmediği yada borcu karından fazla olmaya devam ettiği surece neden talep görsun? Bunu anladığında iş basitleşecek. . . . . .Artık kar uretmeye baslandı lakin mehmetciğim hala baska eğlenceler peşinde olduğu için senin mutlu olman biraz daha uzayacak. . . . .

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Ne 50 ne 150 nede inat için. . . . . . . .Bir firma kar uretmediği yada borcu karından fazla olmaya devam ettiği surece neden talep görsun? Bunu anladığında iş basitleşecek. . . . . .Artık kar uretmeye baslandı lakin mehmetciğim hala baska eğlenceler peşinde olduğu için senin mutlu olman biraz daha uzayacak. . . . .

saygılarımla
    Sayın besiktask ben artık farklı düşünüyorum. Allah kime uzun ömür verirse( Sayın KM ,ben ve yatırımcı)o /onlar mutlu olacak
    Son olarak hani diyorlardı ya sayın KM büyük borsacı,kurt borsacı. Gelinen bu noktada sayın KM'nin böyle olmadığını düşünüyorum. Sadece kendisine verilen gücün özellikle benim gibi küçük yatırımcılar ve şirketine güvenen yatırımcılar üzerine oyunu güzel oynadığını, paylaşmaktan korkan, geçmişi unutan birisi olarak tanıma fırsatım oldu
    Son olarak , şirketin su halinde bile yatırımcısına kazandırmak istemeyen (menfaat gereği paylaşabilir)bir patronun şirketin büyük paralar kazanması durumunda yatırımcisiyla bunu paylasmayacagini, bu baskının nedeninin( hisselerin sayılması)borsadan çıkmak için gerekli hisse miktarının elde edilmesi için olduğunu düşünüyorum.

3. Nitelikli yatırımcıya %50 ile borçlan.
    Parayı global portsun limanlarına harca.
    Bedelli yap, iştirak halka arz et.
    Gelen parayla Nitelikli yatırımcı borcunu öde.
    Global portstan alacağını sermayeye ekle…

Ne güzel ticaret be

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku

saygılarımla

Üstad. Nasıl bir eğlence ola ki bu?
    İşi uzatsın

14 te ikili tepe yapma eğlencesi var. Veya..
    14 te fincana kulp takıcam diyebilir.

Başka nasıl eğlensin bu muhterem. Bilemedik.
    Syg.

Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    İşi uzatsın

Syg.

İyimser senaryoda ise çanak katlama yapar ve 22 lira hedef olur.

6.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku

İyimser senaryoda ise çanak katlama yapar ve 22 lira hedef olur.
    Gra fik lere DOLAR bazlı bakınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. . . . . . . . 22 pozitif bir ortamla direnc mirenc olmaz. . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    İşi uzatsın

Syg.
    İkili tepe dediğin zaman sunu kabul etmiş olman lazım. . . . şirket kar uretmemiş . . . . piyasa pozitif değil. . . . .dolar cıkmamıs vs vs oysa kasaya anca para girerken ve dolar bazlı şirket bedavayken ikili tepe biraz sacma olur dostum. . . .heeee teknik olarak orda bir atraksiyon belki olur olmaz . . . ogun gelsin bakarız ama uzuncular 15 de macı bırakıp gitmesi cok akıllıca olmaz. . .

8. Tşkler üstad. Bir üyeye MK. nın seni mutlu etmez demeniz sonrası bir şeyler sorguladık. Uzuncular olarak son iki iletiniz bizlere sabır, sükunet ve umut verdi.
    Syg.

Sayfa 44/168 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •