Sayfa 44/925 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 345 - 352 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bende sıkıntı var sanırım potansiyel gördüğüm 5 hissede yerlerde geziyor hiç endekse ayak uydurmadılar düşüşte ön sıradalar....boluc-tmsn-brisa-doas-gubrf bunlar sürekli yatırım yapıp büyüyen şirketler ve bana göre potansiyelleri çok fazla ama gel gör ki hisse fiyatları yerlerde geziyor....kendimi gubrf satmamak için zor tutuyorum...zararına gibi sattıklarına bakmayın lot artırmanın derdindeler....zararına ancak ky satar by tekrar alttan koyar yerine fazlasıyla...
    Şu an tek aldığım hisse senedi tmsn.
    Son 1 aydır tmsn da al satla bundaki zararı biraz düşürdüm.

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    şirketin kasasında 400 milyon para var bunu birşey yap yok...yatırımcıya dağıt veya bir miktar bedelsiz sermaye artır...hiçbirşey yapmayan uyuz bir yönetim var....bu adamları kovdurmak lazım güzellikle değil bence...buna gücü yetecek çevresi olan bir yatırımcımız varsa gerekeni yapsın...bizi takan yok...
    Kasadaki para kağıt üstünde var.
    Gerçekte var olduğunu düşünüyor musun?
    o para şu an halkbankı kurtarma parası olarak kullanılıyor muhtemelen.

3. sn bonjovi pahalılık veya ucuzluk hisse senedi piyasasında biraz göreceli kavram daha çok algının nasıl olduğu önemli...algı çok iyi ise örneğin aselsnda iyiydi bir ara şuan bozuldu gerçi ama...1 yılda 10 tl den 47 tl ye çıkan hisse yatırımcı gözünde çok ucuzdu projeler vs. var diye..şimdi sorsan biraz düşmesi gerekiyor diyenler artmaya başladı.....gubrf 9 tl den 3,5 tl ye geldi pahalı diyor yatırımcı almak istemiyor örneğin 9 tl den 7,5 tl ye düştüğünde çok ucuz diye 7,5 tl den gubrf almıştım şimdi elim gitmiyor alsam mı almasam mı...mantık al diyor düştükçe ama duygusal davranınca ya düşerse deyip el gitmiyor....bunun tam tersini 9 tl den satmayarak yaşadık..biraz daha biraz daha dedik haber geldi bu haber sonrası bu fiyat çok ucuz dedik sonuç ortada.....kısaca alınacak yerde ky almaz korkar satılacak yerde ky alır elinde patlar....gubrf sonuçta ucuz ama el gitmiyor.9 tl de pahalı idi o zamanda satmak için el gitmedi...

4.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Şu an tek aldığım hisse senedi tmsn.
    Son 1 aydır tmsn da al satla bundaki zararı biraz düşürdüm.
    portföyü % 100 değiştirebileceğim tek hisse var o da aselsn başka yok...onuda diyorum biraz göreceli olarak gubrf çıksa yapayım diyorum ama makas bir türlü daralmıyor....2 yıl önce 1 aselsn 1 gubrf idi....şimdi 1 aselsn 8,5 gubrf ediyor bu çok acı bir durum görünce kahrolmamak elde değil...

5. İğrençlikte tek rakibi Halkbank, onun da nedeni var en azından. Acaba Rıza ile Razi'yi mi karıştırıyorlar...
    y.t.d.

6. Artık bir sert yukarı yapması lazım bu kadar düşüşe y.t.d

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bitti oç nin satışı galiba bugün gözükmüyor tahtada....

8.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Kasadaki para kağıt üstünde var.
    Gerçekte var olduğunu düşünüyor musun?
    o para şu an halkbankı kurtarma parası olarak kullanılıyor muhtemelen.
    biz tarım kredinin parasını var kabul etmiyoruz halbnk bizim parayı mı kullanacak...gübretaşın sahibi tarım kredi..yıllık 25 milyar cirosu var...bunu gübretaş yatırımcısı dikkate alıyor mu yok...tarım kredinin hiç mi parası yok yatırım yapacak gübretaş için...banka kurmayı düşünüyor sahip bunun hiç mi faydası olmayacak...

Sayfa 44/925 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •