Sayfa 44/182 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1449 madde; 345 - 352 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. Dolar bazlı grafiği de ekliyorum. Yanlış yorumlamıyorsam eğer zayıf bir sağ omuzla malı ky nın eline bırakmış görünüyorlar.
    Teknik analiz bilgisi olan arkadaşlardan da yorum bekliyorum.

Al-sat önerisi taşımaz.
    Attached Images Attached Images

2. Sanki geçen yılki hareketi tekrarlıyor. Umudumuz Aralık ayına kaldı..!! Y.t.d.

3. Bu dususun sebebi fon satisi olabilir. Benim icim o kadar rahat ki istedigi herseyi yapabilir. Milyon milyon lotlari olanlar dusunsun.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Böyle giderse sanırım 8 TL'ya kadar çekecekler fiyatı, milleti silkeleyip tekrar alacaklar. Benim açımdan en büyük sorun tahtanın manipülatif operasyonlara açık sığlıkta olması.

Ağırlık bırakıyorum. Rüzgara karşı gidilmez.

Al-sat önerisi değil, nasıl dilerseniz öyle yapın

5. 1 'er lot aşağıya satışlarla %3-7 düşen A grubu hisse icat etmişler.

6.  Alıntı Originally Posted by aselsus Yazıyı Oku
    1 'er lot aşağıya satışlarla %3-7 düşen A grubu hisse icat etmişler.
    Ben onu hep soruyorum kendime eskiden islem hacmi grub tayininde onemliydi suan dikkate alinmiyor mu acaba

7.  Alıntı Originally Posted by orhan976 Yazıyı Oku
    Ben onu hep soruyorum kendime eskiden islem hacmi grub tayininde onemliydi suan dikkate alinmiyor mu acaba

Taktik çok basit, en hacimsiz sabah seansında 1'er lot aşağıya ver, ver ,ver hisse fiyatını 9,73'e çek sonra o seviyelerden lotları tekrar topla; alıcı gelmiş özellikle 10,05 den 23.371 lotu giren ile 10'dan 10.000 binin üzerinden lot alan vatandaş büyük ihtimalle 10 gündür komik lotlar satarak düşüren vatandaş olsa gerek.
    Buna mark-down deniyor; sat-sat , fiyatı düşür, aşağıdan topla.

Şimdi endeks düşüyor ve muhtemelen devam edecek. Bu vatandaşın paşa gönlü isterse 1'er lot satarak bir 3 gün içinde fiyatı 8 tl bile yapabilir, ne güzel bir kağıt dimi.

8. Dolar bazlı bir grafik daha atmış olayım. Fibo 61,8 desteği 2,22 $ civarında 3.90 tl kuru ile çevirsek 8.7 civarı bir tepki vermesini beklerim, obo hedefiyle de uyumlu bir hedef. Ormana bakınca görünen bu. TL grafiğide benzer performans gösteriyor.
    Bu seviyeler kesin gelecek demiyorum ama bu satış baskısı devam ederse oradan bir tepki vermesini (yani yabancının tekrar alması için uygun noktalar) beklerim diyorum sadece.

Teknik olarak yorumlarınız varsa lütfen paylaşın.

Al-sat önerisi değildir
    Attached Images Attached Images

Sayfa 44/182 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •