Sayfa 44/104 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 830 madde; 345 - 352 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Dünkü muhteşem haber bakalım bizim AGESA ya nasıl etki edecek....bu hafta bol yeşil bekliyorum

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Dünkü muhteşem haber bakalım bizim AGESA ya nasıl etki edecek....bu hafta bol yeşil bekliyorum

ancak tabandan korudu diyelim malum 30 endeks taban dolu
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

16/12/2021*tarihinde AKSİGORTA A.Ş. (AKGRT) payları ile ilgili olarak 8.8757 ortalama*fiyattan 727,000 adet alış işlemi kurucusu olduğumuz emeklilik yatırım*fonlarınca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte AKSİGORTA A.Ş. (AKGRT)*sermayesindeki sahip olunan paylar 16/12/2021 tarihi itibarıyla % 5 sınırını*aşmıştır

AGESA almış...kendi hissesini başıboş bırakmış ama aksgrt den hisse topluyor...bu iyi mi kötü mü

temettü içindir aksigorta iyi işler yapıyor

4. Valla şahsen bes şirketlerinin yolunun açık olduğunu düşünüyorum...devlet yüzde 30 a çıkardı..daha da çıkarmayacaginin garantisi yok...yol uzun bakalım...ama bu Agesanin kendi hissesini değil de aksgr almasını anlayamadım pek
     Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    ancak tabandan korudu diyelim malum 30 endeks taban dolu

5. Yatırımcılarına bı yarari yok yani anladım teşekkürler

6. Sn milagras yüzde 5 i aşmış...şimdi aksgrt nin yüzde 5 i Agesanin oluyor galiba...peki bilançoya yüzde 5 yansır mı ?

Sn milagras yüzde 5 i aşmış...şimdi aksgrt nin yüzde 5 i Agesanin oluyor galiba...peki bilançoya yüzde 5 yansır mı ?

kapanısa dogru ak ve ünlü aksigortada iyi alım yaptı 8,80 lerden 9,10 geldi 2 dakikada şahsen aksigorta agesa cemtas çok beyeniyorum..sakın yanlış anlaşılmasın yatırım tavsiyesi degildir

8. Yaklaşık 15 aydır bu tahta dayım, ve şunu belirtmek isterim ki 15 daha gerekirse dururum. Dışarıda kaptırdıkları mal var ve emin olun o malların yüzde 90 nı bende. Yazmayım dedim ama kızgınlığımı atmak için yazma gereği duydum. Yabancı hisse devrini yaklaşık 1,9 eur yani 30 TL gibi bir rakama yaptı, 18 yaş altı yasalaştı, devlet katkısı yüzde 30 a çıktı, asgari ücret artışı ile zorunlu bes primleri arttı, dönemsel prim üretimi her ay yaklaşık yüzde 35 artış sergiledi bila bil bila. Hal böyleyken sene sonu tahmini kar 450 mio iken, temettü tahmini verimi 1,5 TL iken, yedeklerde 280 mio var iken bila bila, öz sermaye karlılığı yüzde 62 ile ilk 10 şirkete girerken, Siz halen neyin kafasını yaşıyorsunuz diye adama sorarlar. Biraz önce 20,30 ile 20,40 arası her kademeye 15.000 alış giriyorlar ve sonra 2 dk sonra siliyorlar bila bila. Yatırım fonları ile t+2 de mal toplatıp sonra citi deutch e ye virman yapıyorlar. Geriye dönük halka arz fiyatı 2,4 usd. SİZE BENDEN BURAYA MAL YOK. İşine gelen 30 lira yapar benim malı alır. 850 bin lot az mal değil hani. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti özel yetkili kuruluşlar ve uzmanlar tarafından verilmektedir. Risk tercihi yatırımcının kendi tercihidir. Sorumluluk tercihine ve yatırım kararına bağlı yatırımcının kendi insiyatifindedir.

Sayfa 44/104 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •