Sayfa 44/612 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 345 - 352 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Google a Hızlı resim yazıp oradan yükleyebilirsin oradaki linki buraya atacaksın. Forum için olan yerdeki linki

2. Günlük

Haftalık

Aylık

3 aylık

Buda günlük alan satanlar

3. Böyle yükleme yapmak zahmetliymiş ama başarabildim. Yine de direk galeriden yükleme olsa daha rahat olurdu.

Sayın Güneysu ve Temel Analizci yardımınız için teşekkür ederim

4. Hazır başlamışken şunuda yükleyeyim dedim. Son olsun artık

5. Paylaşım için teşekkürler gltkn

6.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    yabancı fon satış sebebi belli oldu fona sattırmak için ayarlanmış olabilir toplu büyük mal istemiyor adamlar satabilecekleri kendi malları kalmadı inşallah alacaklarını almışlardırda bu seviyeden artık Yukarı gider
    Bununla alakası yok, dönemsel değişiklikler bunlar. Kaldıki artık iyiden iyiye bu 'yabancı'ların şişman ve kardeşi olduklarını düşünmeye başladım ve gördüğüm kadarıyla 8 milyon lotları kaldı. 6 aylık bilanço sonrası neler döndüğünü anlayacağız. Çok yıprattılar hisseyi, ve hisse geri alımı düşünen haysiyetsizler defter değerine gelmiş hisseyi genel kurul kararına ihtiyaç duymaksızın da alabilecekleri halde almıyorlar. Demek ki daha da aşağıları var. Belki de sonrasında b.ktan bir bilanço ile ayı tuzağı...Her şeyi beklerim bunlardan.

Bekleyeceğiz, sabredeceğiz. Tam 1 yıldır kârı bırak feci zarardayım, bu süreçte hepsonradan kardeşim portföyü 10 a katlamış. Maşallah...Allah nazardan saklasın. Ben olsam yazmam böyle şeyleri buraya, rakının dibine vururum ama nazara da inanırım abisi.

7. Kamil abi bu bizim ilk net ayrı düşüncemiz. Üstteki foto 2018 e ait. Hem Gürdal in mali var hem yabancıların. 2020 ye de bı bakmak lazım daha net düşünmek için... Bence Gürdal satmış olabilir. Zaten açıklama yapma zorunluluğu da yok . Sonuçta en son hazirunda da yok zaten hatırladığım kadariyla katılmamış daha doğrusu..

Bende yabancının gerçek yabancı olduğunu düşünen taraf daha ağır basıyor. Ama bundan kısa bir süre önce tam tersi düşünceye hakimdim bu gk bende şimşekler çaktırdı.

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Bununla alakası yok, dönemsel değişiklikler bunlar. Kaldıki artık iyiden iyiye bu 'yabancı'ların şişman ve kardeşi olduklarını düşünmeye başladım ve gördüğüm kadarıyla 8 milyon lotları kaldı. 6 aylık bilanço sonrası neler döndüğünü anlayacağız. Çok yıprattılar hisseyi, ve hisse geri alımı düşünen haysiyetsizler defter değerine gelmiş hisseyi genel kurul kararına ihtiyaç duymaksızın da alabilecekleri halde almıyorlar. Demek ki daha da aşağıları var. Belki de sonrasında b.ktan bir bilanço ile ayı tuzağı...Her şeyi beklerim bunlardan.

Bekleyeceğiz, sabredeceğiz. Tam 1 yıldır kârı bırak feci zarardayım, bu süreçte hepsonradan kardeşim portföyü 10 a katlamış. Maşallah...Allah nazardan saklasın. Ben olsam yazmam böyle şeyleri buraya, rakının dibine vururum ama nazara da inanırım abisi.
    Kamil hocamYatirimci ilişkileri arkadaşima desteklerini ve ne olcağini anlattiyo 85 den demisti 70 gelir 2.92 gecilmezse şimdi 2.65 alti kotü diyo borsa inerse daha 2 göze al demesi beni yarisini gömmeme sebeb oldu sizin dediginiz gibi beklenen olmayinca basiyorlar asagi endeksde kötü günler olursaki böyle giderse 2.ile 2.50 arasina gözü diktim fena çarptılar çoğumuzu kimse bu dediklerime bakmasın heryerden dönebilir hisse para sizin seçim sizin kendiniz karar verin yorumunuzu paylaşın burada hep beraber kazaniriz inşallah. Kamil hocam ne dersin varmi bi planın.

Sayfa 44/612 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •