Sayfa 440/891 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Ozural bu hissede vur kaç yapmak kolay değil...Burası Tcell tayyare olsaydı vurur kaçardınız...İnşallah maliyetinizi en kısa sürede çıkarmanız dileğiyle biz her yerde bol bol değil yeterince kazanıp alanda kazansın diye devrederiz...

Ytd...
     Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Ben yüklü girdiğim için çıkamıyorum. Yoksa 15 yıllık borsa hayatımda saplandigim en teyyare hisse. Maliyetine geldiğim an kurtulacağım. Siz bol bol kazanın

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kol kesmeyi becerememissin.15 yıl..
    Yazık etmişsin,
     Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Ben yüklü girdiğim için çıkamıyorum. Yoksa 15 yıllık borsa hayatımda saplandigim en teyyare hisse. Maliyetine geldiğim an kurtulacağım. Siz bol bol kazanın

TECNO KC3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rta alssydin 1 e 50 kazanirdin..
    Acemi borsacı seni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Üfürükten tayyare hisselerle Tcell i karıştırmamak lazım...Buraya para kazanmaya gelen yanlış yapar burada günü birlik para kazanamazsınız kazansanızda başka hissede öyle bir tokat yersinizki 10 tane Tcell gibi hissede para kazandığınız parayı masada bırakırsınız...Borsa kumardır terranesiyle halkın arasına karışıp yok olursunuz...Zamanında Karelde gördüm öyle para kazanma heveslilerini %10-20 kazanayım derken %1000 kazançtan oldular...Tcellde para kazanılmaz para yapılır ...Tabii ki bekleyene lotunu arttıran maliyetlerini iyi ayarlayan...Gerektiği yerde stoploss olup satım yerinde de satıp alttan yerine koyan...Yada arkana yaslanıp ...hedef belirleyip hedefine gelince satan...Tercih sizin....Sağlıcakla Kalın...

Ytd...

Buraya gelen kişi, çilingir sofrası kurup demlenmeye mi geliyor acaba...???
    Bu şirket halka açılırken hisse alan ve yıllar'ca zararda bekleyen arkadaşlara "hakarettir " yazdığınız yazı..!!
    İnsanlar bir şirkete ortak olurken , öpücük vermiyor,para veriyor,ve karşılığında kazanç elde etmek istiyor...Siz hiç birisine, 5-10-15 yıllığına faizsiz,kaar vs beklemeden para verir misiniz..???. Eğer Cevabınız hayır ise,ukala olmaya da gerek yok..

4. Kar_Adam ben Tcell in geçmişinden bahsetmiyorum...Tabiiki 15 yıldır ky bıktırdı ve zarar ettirdi...Ancak yönetim problemi buna sebep oldu...Şahsen ben yönetim problemi nedeniyle 1 lot bile Tcell almadım...Çünkü içinde kavgalı bir aileden kimse bir şey almaz...Ancak durum değişti ve bir çok değer yatırımcısı buraya kaymaya başlayacak...İnşallah hep birlikte herkesin kazandığı günleri görürüz...Tcell de o kapasite var mı bence fazlasıyla var...

Ytd...

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Buraya gelen kişi, çilingir sofrası kurup demlenmeye mi geliyor acaba...???
    Bu şirket halka açılırken hisse alan ve yıllar'ca zararda bekleyen arkadaşlara "hakarettir " yazdığınız yazı..!!
    İnsanlar bir şirkete ortak olurken , öpücük vermiyor,para veriyor,ve karşılığında kazanç elde etmek istiyor...Siz hiç birisine, 5-10-15 yıllığına faizsiz,kaar vs beklemeden para verir misiniz..???. Eğer Cevabınız hayır ise,ukala olmaya da gerek yok..

5.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Kar_Adam ben Tcell in geçmişinden bahsetmiyorum...Tabiiki 15 yıldır ky bıktırdı ve zarar ettirdi...Ancak yönetim problemi buna sebep oldu...Şahsen ben yönetim problemi nedeniyle 1 lot bile Tcell almadım...Çünkü içinde kavgalı bir aileden kimse bir şey almaz...Ancak durum değişti ve bir çok değer yatırımcısı buraya kaymaya başlayacak...İnşallah hep birlikte herkesin kazandığı günleri görürüz...Tcell de o kapasite var mı bence fazlasıyla var...

Ytd...

TCELL de bahsini ettiğin kapasite var da bazılarında bu anlattıklarını anlayacak kapasite yok. O yüzden bırak herkes kendi kaderini yaşasın. Laf anlatmaya dahi çalışma.
    Cahillik mutluluktur!

6. Credit suiss alımları devam ediyor

7. devamı link de hepsini okuyun

benim anlamadığım şirketin toplam değeri 16 18 tl fiyatı ile 5.15 milyar dolar yüzde 24.2 sini T.V.F 530 milyara satın alıyor bunda bir kafa karışıklığı oluyor
    yatırım tavsiyesi değildir

8. türkcell aylık dolar grafiği halka arz olduğunda 2000 yılı temmuzda 5 09 dolar 2001 eylül de 27 sente düşmüş 2007 aralık da en yüksek 7.21 doları görmüş en son kapanış 2.36 dolar en son kapanış 2.36 dolar grafik üzerinde hepsini işaretledim .

yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 440/891 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •