Sayfa 441/783 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 6257 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. beyler bende bir iki yazayım dedim ama ne yazsam ne olacak ki .............................!!!!!!!

bugunu gerçekten merak ediyorum lütfen bugunkü pasta dağılımını gönderebilen varsa çok makbule geçer gerçekten ciddi bir satıcı var mı merak ediyorum ...

2. sanki kar bekliyormuş gibi 80,gösterip bugün satıyorlar zarar yazacağı zaten belli idi..

3. O haydar kamili de patronun yaptığı dolandırıcılıgi saklamaya çalışıyor isteyen alır isteyen satar millet tabii parasını katlamak için kağıt aliyor. Bunda garipsenecek ne var. Adam müteahhitlik gideri altında şirketi 250 300 milyon kayba ugratmis sadece bir yılda. Anormal olan budur

yatırım tavsiyesi degildir

4. Özel denetçi için 1 milyon hisse yeterli kurulda istek olarak sunarız olmazsa mahkeme.

5. Göz göre gore soygun var ama öte yandan ky kalmamış gibi olanlara hiç tepki yok. Kaç kişi şirketi aradı burada?

6.  Alıntı Originally Posted by tokborist.. Yazıyı Oku
    sanki kar bekliyormuş gibi 80,gösterip bugün satıyorlar zarar yazacağı zaten belli idi..
    O tahtaya oynayan tip ayrı bir kriminal vaka patron ayrı vaka bunları hizaya getirecek bir yetkili yok mudur?

7. Bu haydar da tam kolpa patronu kollamaktan şekilden şekile giriyor yok 78 'den satmisim alttan almak için dava açalım diyormussum. Adama 250 milyon dolandırıldi şirket desem kanıt göster der ama. Bir de beğenmeyen gider diyor yani özeti yatırımcı malini vermediği icin sirketi boşaltmaya devam edeceker diyor sahibinin sesi. Allah helak etsin bunlari

8. Adama zorla ekstre paylastirtacaklar üç kuruş hissemiz var zaten

Sayfa 441/783 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •