Sayfa 442/672 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. i tarman seni Allah bildiği gibi yapsın ...

2.  Alıntı Originally Posted by kale_kim09 Yazıyı Oku
    i tarman seni Allah bildiği gibi yapsın ...
    İ.T. filan değil bu kağıdın derdi başka.

3. işfinans orada duruyor.***??
    işbank gruba başarılı şekilde dolaylıda olsa tarihinde bir ortak kazandıran ekipten***yeni g.müdür ...başarıları başladı***???
    diğeri tskb de ince olanı....
    sistem iyi....
    halk adına yöneten ve denetleyen chp yönetimide mutlu**
    sahi işdoğanlı petrol ofisi zamanında chp den atama yönetici kimdi o zamanlar..bu petrol ofisi iyi zarar verdi o zamanlar...sahi kimdi....

4. i.t maşa***
    yalnız ne kadar hise topğladı araştırın.*totalde % 5 civarıydı ..yani borsa paylarının yaklaşık % 10 gibisi....
    şimdi bu te emem**ttüüüüüü de aldı..onşlarda hisseye dönmesi lazımki pay artsın sistem öyle ayarlı**??
    beleşe yani***
    ha şunu yapabilir başka hesaba alabilir..adam nasılsa spk dan falan korkmam diyo..**???masak falan tanımam diyolar...***
    işfinans var ballı börek örnek**
    bi elimde cımbız umurumdamı dünya diyo..
    da talimatlkar kimden önemli***
    bu üst akıl**organize olanlar kimler.****??
    bu arada basında günlerdir chp yönetimi neden 8 seçimdir mağlubiyete doymadı bırakmıyo falan**
    a*memleket sevdası
    b*işbank yönetime girme sevdası

tabiii**memleket sevdası**
    saf saf soruyorlar**borsaya baksalar uyanacaklar***da bakıyorlar**artık...iş o durumlara geldi .neler oluyor.***?*a ??
    saf saf hala soruyorlar..
    sahi işdoğanlı petrol ofisi zamanında da chp den atama yönetici kimdi sahi..sahi.**
    işfinansın başarılı g.müdürü burada.***endeks 100 bin rallide hisse illa aşşaa ,,işfinanstaki gibi.aynı taktikler aynı travma
    o zamanlarda ne oluyor diyorduk hemen onlarca yorum saldırı..meğer organizelermiş..bizde o dönem lanbet olsun dedik de şimdi asla**sonuınna kadar..**gittiği yere kadar....heryere yazmaya başladım zaten .sadece soruyorum ne oluyor**kimseyi suçlama yok.***sadece cevap..yeni ortaklar falan ne iş.***
    işfinans örnek ..hemde ballı örnek şanslı oyaktan tukaşıda bedava gibi aldı...ne şans oyakında patronu yok...--__??

Bunun hareketini ASELSAN a benzetiyorum halka arz fiyatından aşağı vurdular döktüler sonra topukları. 1.16 altına gelmeyen kağıt 91 kuruşa çakıldı.simdi beklemede hisseyi düşüren güç istediği kadar toplayinca buda topuklayacak

6. Sayın Propolis gerçekten sizi başka hissede eleştirel yazılarım oldu.O aralar topic çok karışıktı sanırım size haksızlık etmişim.Gerçekten tüm samiyetimle özür dilerim.Sizin gibiler lazım bu topiclere.Ben İstanbuldayım eğer yolunuz düşerse çay kahve yemek ısmarlarım bana özelden ulaşırsanız.Tekrar bir kusurum oldu ise affola.Sizi merakla takip ediyorum.

Yazılarınızı sonra okudum sizinle bir çok konuda aynı kafadayım.Bir de meşhur tatilya olayı var.Onu da unutmamak lazım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Yazıklar olsun bu hisseye. Yazıklar!!!

8. Endeks bir dönsün 0,60

yazın kenara.

YTD:

Sayfa 442/672 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •