Sayfa 442/1012 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    20 senede bir araba değiştirme taraftarıyım. daha 4 senem var.
    Aracım 12 yaşına bastı.
    Her iki yılda bir bu son muayenesi diye diye

2.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Aracım 12 yaşına bastı.
    Her iki yılda bir bu son muayenesi diye diye
    Bu yıl 16. yıl olduğu için yıllık 135TL civarı MTV yatırdım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. fiyatlara bakarsak 29 ve 30 kasımda dolar dip hareketi yaptı. stopaj olayı da aynı zamana geldi. FAKAT ben bizim hareket BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜN dolara yön veren bir büyüklükte olduğunu düşünmüyorum. kaldı ki TCMB nın bile böyle bir hareket kabiliyeti yok. LONDRA da dün gece tl swap faizi %30 u bulmuş haberi vardı. tl shorlayacakları belli idi. (erken başladı bana göre )bugünde hareket başladı. 3 aydır düşen trend kırıldı aynı zamanda .( BEN HAREKETİN DÖNECEGİNİ DÜŞÜNÜYORUM) beni asıl ilgilendiren onsun başını kaldırması oldu.

1.stopaj için 30 kasımı bekleyenlerin bir çoğu zaten uzun vade 3-6 1 yıl bağladı .30 kasım öncesi mevduat bağlayanlar dönüşleri aralık ayı içerisinde olacaktır.

2. enflasyon zaten fiyatların içinde idi düşüş haberi ile gerçekler satıldı. KAR realizasyonu diyelim biz buna .

3. seçim öncesi kimse faiz indirimine gitmeyecektir.( bu faiz indirimini istemediklerinden değil) piyasa ile kavga edip iyice algıyı içerde bozmak istemediklerinden doları bir tur daha yukarı çekmek istemezler.
    zaten kalan zamanda sıkı duruş varken bir yandan gevşeme ÇOK hızlı şekilde devam edilecek.
    nasıl olsa sene bitti.
    ve gelecek sene ek vergiler ek maliyetler hızlı bir şekilde hayatımıza giriyor.( otomobil satışını teşvik edersin cezaları iki kat arttırışın. seçim için ulufe dağıtırsın, gelecek sene ev vergilerini aşırı arttırarak karşılarsın bu açığı.)

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    . ortalamayı dusurup kafa kafaya sattin galiba.
    Aynen hocam
    Powell denen denyo dusurmeseydi gecen hafta cikmistim. Neyse buna sukur
    Ilk yaptigim is dolar hesabimi kapatmak oldu
    Ing gunluge attim sabah alirim faizimi...gerci 5.37 den ciktim beklesem 2000 kusurde kar ediyormusum ama basabasa gelince arkama bakmadim...

5. dün bir Renault bayisinde idim .
    bir önceki aya göre 350 tane araç satmış satış temsilcisi. geçen ay sadece 6 tane idi diyor.
    koleos araç 285 binden 190 bine verdim diyor.( ertelenmiş talep öne çekilmiş benim anladığım.)
    FAKAT bir nokta var ki bu da her dönem renta carlar büyük miktarda araba alımı yapıyor .ŞU anda 50 tane sembol için anlaştım diyor.
    sonuç; biz 1 aydır elimizdekini satmaya yeltendik. 1 kişi aradı oda takas yapıyormusunuz diye

6. Bu kısım sürekli kemirecek beynini Beklesem 50 bin kar ediyormuşum ahhh ülennn diyeceksin yeri gelecek

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Aynen hocam
    Ing gunluge attim sabah alirim faizimi...gerci 5.37 den ciktim beklesem 2000 kusurde kar ediyormusum ama basabasa gelince arkama bakmadim...

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Bu kısım sürekli kemirecek beynini Beklesem 50 bin kar ediyormuşum ahhh ülennn diyeceksin yeri gelecek
    Seytan gidiklamiyor degil hocam
    Yarin 5.34 gorurse tekrar gir diyor ama allahtan hanimdan korkuyorumda bir daha nah girerim
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Aynen hocam
    Ing günlük oran kaç?

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 442/1012 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •