Sayfa 443/551 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 4408 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Hadi gel yavrum, Jaws gibi ileriye doğru atla! Oltalar elimizde uzun ip belimizde

2. Bugünde süregelen taktiklerini uyguluyorlar.Az yukarı,sonrasında biraz geri çekilme ve oyalama..Değişen bir şey yok şimdilik..
     Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Hadi gel yavrum, Jaws gibi ileriye doğru atla! Oltalar elimizde uzun ip belimizde
    SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

3. Bu sabahta manipülasyona kaldığı yerden devam.Çok sırıtıyor!

Yatırım tavsiyesi degildir. Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4. Çok kaypak bir şirketmiş,neymiş eczacıymış,burada her çeşit pisligi yapan,yaptıran şirketin içinde de büyük sahtekarlık var demektir.Puuu senin suratına.

5.  Alıntı Originally Posted by kartalyasar Yazıyı Oku
    Çok kaypak bir şirketmiş,neymiş eczacıymış,burada her çeşit pisligi yapan,yaptıran şirketin içinde de büyük sahtekarlık var demektir.Puuu senin suratına.
    artık ky lar olarak harekete geçme zamanı değilmi, bu adamlar yıllardır ölü soyuculuğuna alışmışlar 5-10 kişi bir araya gelerek suç duyurusunda bulunsak faydası olmazmı

6. Hep destek tam destek ben varım
     Alıntı Originally Posted by pegasus34 Yazıyı Oku
    artık ky lar olarak harekete geçme zamanı değilmi, bu adamlar yıllardır ölü soyuculuğuna alışmışlar 5-10 kişi bir araya gelerek suç duyurusunda bulunsak faydası olmazmı
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    niye sikayet ediliyor bu kadar ? madem ucuz , bu sevyeden alim yapalim ? 14.88 le aranizdayim , optum

8.  Alıntı Originally Posted by kibarmelih69 Yazıyı Oku
    Hep destek tam destek ben varım

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de varım
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 443/551 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •