Sayfa 443/925 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Tam rezil bir hisse

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Tam rezil bir hisse

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hisseye olumlu katkı yapacak hikayeler artmaya başladı...tek sıkıntı tabela....tabelada artı bir bilanço olursa işin rengi değişir....üre fiyatları tam gaz yükseliyor razi için çok iyi...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hisseye olumlu katkı yapacak hikayeler artmaya başladı...tek sıkıntı tabela....tabelada artı bir bilanço olursa işin rengi değişir....üre fiyatları tam gaz yükseliyor razi için çok iyi...
    İyi haberi bile iç ediyorlar hektaş teşvik alma haberi çıkınca soluksuz yükseldi bizimki aldığını geri verdi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    İyi haberi bile iç ediyorlar hektaş teşvik alma haberi çıkınca soluksuz yükseldi bizimki aldığını geri verdi

ekrem bey hektas bilançosuna bak gubrf bilançosuna....bilanço umut vermeli....temettü vermeli şirket...

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ekrem bey hektas bilançosuna bak gubrf bilançosuna....bilanço umut vermeli....temettü vermeli şirket...
    Sende haklısın ortak şirkette kar içme uzmanları varken ky temettiyü çok gören vampirler varken biz daha çoooookkk bekleriz nediyim

6.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Sende haklısın ortak şirkette kar içme uzmanları varken ky temettiyü çok gören vampirler varken biz daha çoooookkk bekleriz nediyim

sen şimdi gubrf de rahatsızsın ama inan diğer hisselerde çok iç açıcı değil gubrf yine iyi duruyor.....halkbnk bak her anlamda gubrf den iyi durumda ama tık yok....gubrf sattığım fiyatlara yakın halkbnk %15 e yakın zarar güya ucuz diye 9 tl den aldık ölü hisse resmen.....bilançoya baksan nasıl olur dersin....

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sen şimdi gubrf de rahatsızsın ama inan diğer hisselerde çok iç açıcı değil gubrf yine iyi duruyor.....halkbnk bak her anlamda gubrf den iyi durumda ama tık yok....gubrf sattığım fiyatlara yakın halkbnk %15 e yakın zarar güya ucuz diye 9 tl den aldık ölü hisse resmen.....bilançoya baksan nasıl olur dersin....
    Ortak ben sana demiştim ama farkedende birşey yok gübredede tık yok en son aldığım 3.68 ₺ den 8000 lot fiyatına geldi dolara euroya ve bekleme maliyetine göre bile 8000lot ile zarardayım önceki aldıklarım zaten külliyen zarar

8.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak ben sana demiştim ama farkedende birşey yok gübredede tık yok en son aldığım 3.68 ₺ den 8000 lot fiyatına geldi dolara euroya ve bekleme maliyetine göre bile 8000lot ile zarardayım önceki aldıklarım zaten külliyen zarar

ben burada sektörleri yazdım onlardan birini almalıydın....hep maliyet düşürmeye çalıştın şunu düşünmedin aldım ucuza ama ne zaman çıkacak....ben gubrf nin açık söyleyeyim 3,78 den sattığımda gelecek 1 yıl içinde 5,5 ları görebileceğini bilerek sattım.....yani gelecek 1 yıl % 35 potansiyel görerek sattım....yerine aldığım örneğin 9 tl maliyetli halkbk var.....halkabn gelecek 1 yıl içinde 14-15 tl leri göreceğini öngördüm yani % 55 potansiyel.....% 20 artı potansiyelle tekrar gubrf ye girip lot artıracağım veya başka hisseye gireceğim....zarardayım diyorsun yeni alacağını bari başka hissede değerlendirseydin.....sektör için iyiye gidiş var bu arada.....

Sayfa 443/925 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •