Sayfa 444/1002 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: Viop - XXVII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472

Tez elden $Dolar 7,7369 & DowF 28,973 isteriz babayiğitler..

Bize de uygun kâr-al dü$er o vAkİt ki maliyet testepe zorlarız kalan kalın miktara....

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Ne beter olacak evi arabayı millet sattığında dolar 6.90 'di. 6.90 'daki alıcı gurubu 8 üstünden bozdurup mevduata geçtiler bile. Geçen hafta heyecanla alanlara bişey demem. Onlara biraz yazık oldu. Bu iş sırayla döviz faiz .
    7lerden alan bi grup vardı. 8 üzerinden kimsenin bozdurdugunu duymadım. Hep 10-12 liracı youtube izlemekten fantezileri uçmuş kişilerdi.Oraları bekliyorlardı. Umarım döviz adamakıllı gevşer ve stabil kalır da ülkeye huzur gelir finansal anlamda. Oğluna önlük alamadığı için kendini asan babalar, karnı doymadığı için intihar eden üniversite öğrencileri atanamadığı için kendine kıyan öğretmenler bitsin artık bu ülkede.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    7lerden alan bi grup vardı. 8 üzerinden kimsenin bozdurdugunu duymadım. Hep 10-12 liracı youtube izlemekten fantezileri uçmuş kişilerdi.Oraları bekliyorlardı. Umarım döviz adamakıllı gevşer ve stabil kalır da ülkeye huzur gelir finansal anlamda. Oğluna önlük alamadığı için kendini asan babalar, karnı doymadığı için intihar eden üniversite öğrencileri atanamadığı için kendine kıyan öğretmenler bitsin artık bu ülkede.
    i.
    bunlar gıtmeden bıtmez onlar...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5. He, millet dolar alıyor diye oluyor bu fakirlik...kimse kötü yönetim demesin değil mi, 2002-2011 arası nerdeyse aynı seviyede kaldı usd...o zaman demek ki bazı şeyler daha iyi yapılıyormuş...kimse kişi başı milli gelirden, dolar bazlı asgari ücretten bahsetmez oldu...dolar dan bize ne demeye başladılar.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Bizim insanımız doları o kadar kolay bozmaz.
    6,90 dan alıp da 8 üstünden bozan çok çok azdır.
    Bizim insanımız aksine bir anda düşen bir enstrümanı bozmaz çünkü stop bilmez.
    Hane halkı zaten anlamaz . Burada bile stop bilen insan sayısı %25 ancak vardır.

İnsanların elinde altın ve dolar kaldı.
    Ama herkes ilk en ufak sürtüşmede fırlayacağını halen düşünüyor. Altın zaten Aralık ve Ocak aylarında genelde primlenir.

Ben spot malımın bir kısmını nakite çevirip bugun altın ve dolar ilave yaptım. Kademeli...
    Ons 1850 ler destek şu an. Ama temkinli olmak adına yüklenmedim. Malum destekte mal almak da risk.
    Dolarda da buralarda dengelenme bekliyorum.

Ama benim yatırım anlayışım farklı. Ben pandemiden önce yurtdışında çalışıyordum. TL varlığım sadece spottaki paramdı.
    O yüzden herkes kendi mantığında değerlendirecek tabi ki.

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    He, millet dolar alıyor diye oluyor bu fakirlik...kimse kötü yönetim demesin değil mi, 2002-2011 arası nerdeyse aynı seviyede kaldı usd...o zaman demek ki bazı şeyler daha iyi yapılıyormuş...kimse kişi başı milli gelirden, dolar bazlı asgari ücretten bahsetmez oldu...dolar dan bize ne demeye başladılar.
    Aklımın almadığı dolar 80 kuruş düştü diye olumluya dönen insanlar.
    Gerçekten de zerre adam olmaz bu millet.
    Önce dolar neden 8 lira , neden 3 lira değil diye sormalı insanlar...

8. bu adamlar kaldıkca dolardan zarar edılmez... 8.50'den bıle alan zarar etmez az bıraz sabrederse...
    bır sekerının yukselıp ey bıden demesıne veya akdenızde makdenızde surıyede lıbyada bırılerıyle dıdısmesıne bakar... daha bunun s400 yaptırımı var, halkbankası davası var, var oglu var...
    en gec 2 haftaya bırınden bırı olur gundem, hangı bırıne kac puan faız arttıracaklar bakalım...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 444/1002 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •