Sayfa 444/806 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. 68.00 üstü kapatırsa çok şık olur. 😊

2. illa aciltasyon yapacak.......kıvrandıracak...senelerdir yaptığı gibi.. bekliyoruz hocam bi zahmet ..çiz şunuda şapkaları fırlatalım

3.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    68.00 üstü kapatırsa çok şık olur. ��
    6770 e de razıyım

4. Açığa satanlar varsa kapanışa doğru yerine koymak için acele ederlerse istediğim fiyatın üstünde kapatabilir diye umut ediyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Açığa satanlar varsa kapanışa doğru yerine koymak için acele ederlerse istediğim fiyatın üstünde kapatabilir diye umut ediyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    açığa satış yok diye biliyorum
    ytd deli saçmasıdır

6. sabah yazmıştım tekrar yazayım iyimser arkadaşlar çok fazla heveslenmeyin bu hissenin spegini bizler 4 sene içinde çok iyi tanıdık önce sevindirir sonra süründürür bu hisseye girenler en az 5-10 seneyi göze almadan hiç girmesinler o da TL bazlı haa doları altını hiç karıştırmıyorum bile biz aldığımızda hisse 22 dolardı vesselam.

7. Evet öyleymiş. Bilgi için teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    açığa satış yok diye biliyorum

8. Hevesimiz kursağımızda kalmasın. Mevcut durumu 4 sene öncesine göre inanın çok farklı. Bu sefer acır da süründürmez diye umut ediyorum.Tabi ki ben öyle istiyorum. Yatırım tavsiyesi asla değildir.
     Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    sabah yazmıştım tekrar yazayım iyimser arkadaşlar çok fazla heveslenmeyin bu hissenin spegini bizler 4 sene içinde çok iyi tanıdık önce sevindirir sonra süründürür bu hisseye girenler en az 5-10 seneyi göze almadan hiç girmesinler o da TL bazlı haa doları altını hiç karıştırmıyorum bile biz aldığımızda hisse 22 dolardı vesselam.

Sayfa 444/806 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •