Sayfa 446/1002 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    FED su'r'a üfleyip dolarları geri çağırırken. Biz de para arzı bi kaç günde %3-5 artacak şekilde gevşek don lastiğinden hallice genişliyor.

Bu don durur mu bu şekilde. Bi yer de eller yukarı denilmez mi.

Upuzun vadeli yatırım için muhtemelen çift ve tarihi haneleri görecek Eurobond yatırımı için usd toplama mevsimine girilmiş olabilir midir. Sesli düşünceler.

Ülkede insan hayati ve onurundan sonra ucuz iki sey kaldı sanırım dolar ve xbank.
    MB faiz arttırmayacaksa bence şu anda dolar ucuz.
    Ama tüm söylemleri bir kenara bırakıp faiz artırımı yapılabilir diye de düşünüyorum. Ozaman dolarda elde patlar.

Faiz arttırımı olamaz demeyin şu tweet doğruysa durum vahim.Satacak dolar kalmazsa tek çare faiz olacak.
    https://twitter.com/senolbabuscu/sta...Z9HLYTdi7zsL2g

2. Yabancı fonlar bayram tatilinde fiyat açıklıyor miydi

3. Herkesin ramazan bayramını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

4. Mutlu, sağlıklı, huzurlu ve fonlardan gani gani para yağacak bir bayram geçirmeniz dileğiyle...

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    MB faiz arttırmayacaksa bence şu anda dolar ucuz.
    Ama tüm söylemleri bir kenara bırakıp faiz artırımı yapılabilir diye de düşünüyorum. Ozaman dolarda elde patlar.

Faiz arttırımı olamaz demeyin şu tweet doğruysa durum vahim.Satacak dolar kalmazsa tek çare faiz olacak.
    https://twitter.com/senolbabuscu/sta...Z9HLYTdi7zsL2g
    Doğrudan ortodoks şekilde Faiz artırımı olmaz. Olursa da gerçekten cok ciddi kur şokundan sonra mecbur kalarak yapar bu zihniyet. Umarım yanılırım.

Ama eşeği boyayıp at diye satmaya çalışmaları muhtemel. Ki buna super bono, enflasyon endeksli mevduat vs. diyecekler ki. Bugün baklayı da ucundan çıkarmışlar.

reis 120 m dolar var dedi ya , yeni açıklama , ters kosemi yapacak yine

Son donem bakın, mesela yirmi nisan dan gunumuze olarak NRG nin onune gecmis..

Alıntı Originally Posted by kıyıköy Yazıyı Oku
    Yıllık performans ve Yılbaşından bugüne olan performans ile geride kalmış görünüyor.
    Ayrıca yönetim ücreti, daha iyi performans gösteren diğer para piyasası fonlarına göre yüksek.

Ek 28556
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Bazi fonlar da sabah baska gun ici baska deger de cikabiliyor.
    ben excel de sabah guncelliyorum ama ertesi gun baktigim deger ile benim ilk yazdigim farkli cikabiliyor.
    yani iki deger degil uc deger olabiliyor bu iki donem yaptigim kontrol lerde...
    arada tekrar baktigim fonlar olabiliyor ornegin NJY bunlardan biri

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    bazen sabahları bir müddet ( bazen uzunca bir müddet ) fonlarda farklı değerler görünebiliyor , sonra güncelleniyor. bazen sabah fonlarda bu tarz olağanüstü getiriler görünebiliyor tefasta . sonrasında düzeliyor. Yurt paydaşı dali45 o sırada olan getiriyi görüp bunu bir hoşluk olarak paylaşmış. sevgiyle kurulan köprüler bir öfke rüzgarı ile yıkılıverir çünkü insan kırılgan bir varlıktır. tümcelerinizi size yakışan şekilde yazıp , fikrinizi ifade edebilirsiniz oysa ki değil mi
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 446/1002 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •