Sayfa 446/449 İlkİlk ... 346396436444445446447448 ... SonSon
Arama sonucu : 3592 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Vergi dairesi gelir tablosu gelen, asıl bilanço değil ama bu rakamlar gelirse ilk çeyrek için gayet iyi, geçen sene ilk çeyreği katlamış.

Senelikte enflasyon muhasebesinden gelen astronomik zararla hisseyi yerin dibine sokmuşlardı, iyi rakamlarda aynı şekilde yukarı yapar mı umudum yok açıkçası.
    Hayırlı olsun.
    1 tavan yap da badem gözlü sırma saçlı ol tahtacı, 15.70'ten buralar düşmüşsün, delirtin soğuttun herkesi biraz umut olur, bilanço da iyi gelsin bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    1 tavan yap da badem gözlü sırma saçlı ol tahtacı, 15.70'ten buralar düşmüşsün, delirtin soğuttun herkesi biraz umut olur, bilanço da iyi gelsin bakalım.
    11.20 nin üstü yemedi .11.40 lardada dakikalık durdu ve dün teknigine atlayanlara satış fırsatı vermedi.11 altına inerse tekrar sıkıntı sn bawer..

3.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    11.20 nin üstü yemedi .11.40 lardada dakikalık durdu ve dün teknigine atlayanlara satış fırsatı vermedi.11 altına inerse tekrar sıkıntı sn bawer..
    Bilanço iyi gelirse geçer oraları, bu fiyatlar neki dostum.

4. Gözünü yine tek haneli rakamlara dikmiş bu tahtacı, enflasyonlu bilançoyla 3 taban kadar düşen hisse artı bilanço ile tersini yapacak mı göreceğiz.
    Dünya malı dünyada kalır, insanların ahı alınarak kazanılan paradan hayır gelmez tahtacı.

5. Hint atasözü gibi yerinden kalkamıyorsa altını kirletmiştir.
    Endeks ve sektör yeşillenmesine rağmen bu eşek yerinden kalkamıyor ve kırmızıdaysa bir sorun var demektir, kötüyü fazlasıyla fiyatlamış olması lazım.

Bugün niye 11 altında kaldı.. ilk 5 satıcılar baskın, -75 K lot..

Yarın bir umut toparlarsa, satışlar bu kez alışa dönecek..

7. Bataklık gibi bir kağıt ne kadar durursan seni daha dibe çekiyor. Yarı yarıya çıktım ama bu kağıdı baskılayıp buralarda tutanlara büyük beddua ettim. Çünkü bu bilanço hariç(enflasyon muhasebesinden dolayı ve deprem) bu kağıdın gitmesini engelleyen hiç birşey olmadı. Kocaer dünkü çocuk yanından uçtu geçti. Aynı sektördeki çelikçiler toparlanırken bunda hareket yok. Aynı durum Bucim de de var. Bal yapmayan arılar daha doğrusu eşşek arıları. Sadece yatırımcısına iğnelerini saplayıp duruyorlar. Aslında SPK halka arz yaptığı gibi birçok kazandırmayan şirketi sırf yatırımcısını yolmak mantığında olanları kottan çıkarmalıdır.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Dr. Who Yazıyı Oku
    Bataklık gibi bir kağıt ne kadar durursan seni daha dibe çekiyor. Yarı yarıya çıktım ama bu kağıdı baskılayıp buralarda tutanlara büyük beddua ettim. Çünkü bu bilanço hariç(enflasyon muhasebesinden dolayı ve deprem) bu kağıdın gitmesini engelleyen hiç birşey olmadı. Kocaer dünkü çocuk yanından uçtu geçti. Aynı sektördeki çelikçiler toparlanırken bunda hareket yok. Aynı durum Bucim de de var. Bal yapmayan arılar daha doğrusu eşşek arıları. Sadece yatırımcısına iğnelerini saplayıp duruyorlar. Aslında SPK halka arz yaptığı gibi birçok kazandırmayan şirketi sırf yatırımcısını yolmak mantığında olanları kottan çıkarmalıdır.
    Sahip şirketinin değerini düşürmek için yırtınıp duruyor, tek hanelere dayandı, ne vicdan ne de utanma var, endeks çok aşağıdayken 15.70 görmüştü.
    Baş edemedik, elimizden bir şey gelmez, kimse hesap sormuyor, Allah'a havale ediyoruz, illa ki bir muhasebesi olur.

Sayfa 446/449 İlkİlk ... 346396436444445446447448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •