Sayfa 446/690 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bu patronla mı ? Önce bedellilerden topladığı paraları temettü olarak geri versin, ondan sonra piyasanın şirkete bakış açısı değişebilir…
    Üstat dayanamamışsın)

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Misal ev alacaksın ,ortalama ev istanbulda 1.6 milyon olmuş,yahu o paraya gel 1.4 milyon lot klgyo al iki yıl bekle daha akıllıca değil mi.Emlaksa o da emlak bu da ,emlak sektörü böyle giderse senin evin de artar bu da artar,bu hazır tabandayken gel kelepire al bunu di mi)))))
    Sizi çok iyi anlıyorum.
    Yıllar önce bende yaşadım bu dıyguları.
    Şöyle düşünün birde.
    Arsaları kat karşılığı biskon inşaata verdin güsell bir sözleşme ile.
    Karda oraya gitti sözleşme gereği)
    Neticede bu ülkede herşey niyete bağlıdır.
    Gaurimenkuller 10 a katlasa bile gyo ları bir misli artmayabilir.
    Niyet.Niyet

Patronsuz kağıt mı var.Koca isgyo yıllarca süründürdü sonra 1.5 dan 16 ya biri aldı götürdü ,sonra 16 dan çaktı milleti inletiyor.Baksan koca iş bankası kurumsal falan.

Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Sizi çok iyi anlıyorum.
    Yıllar önce bende yaşadım bu dıyguları.
    Şöyle düşünün birde.
    Arsaları kat karşılığı biskon inşaata verdin güsell bir sözleşme ile.
    Karda oraya gitti sözleşme gereği)
    Neticede bu ülkede herşey niyete bağlıdır.
    Gaurimenkuller 10 a katlasa bile gyo ları bir misli artmayabilir.
    Niyet.Niyet
    Ama isterlerse işgyo gibi sngyo gibi trgyo gibi beşe ona da katlıyorlar kağıtları.Neden onlar çok mu dürüst çok mu sağlam patronları var çok mu iyi niyetliler.

Önemli olan doğru zamanda doğru kağıtda olabilmek.Bu tarife uyan benim aklıma ve borsacılığıma en uygun kağıt bu.Nedeni de patrona güvenmem falan değil,dediğiniz gibi arsalar bile yeri gelir önemsizleşir,ama bir operasyon çekilecekse bunun hazırlıkları yapılmışsa her şey aniden çok da güzelleşebilir.Ben bu kağıtda uzun vadeli bir operasyon yapıldığını düşünüyorum.O operasyonun meyvelerini daha yememişler gibime geliyor.Yanıldıysam da benim beklediğim lot sayısı da maliyetim de adamlardan çok daha iyi,sorun yok bekleriz.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Önemli olan doğru zamanda doğru kağıtda olabilmek.Bu tarife uyan benim aklıma ve borsacılığıma en uygun kağıt bu.Nedeni de patrona güvenmem falan değil,dediğiniz gibi arsalar bile yeri gelir önemsizleşir,ama bir operasyon çekilecekse bunun hazırlıkları yapılmışsa her şey aniden çok da güzelleşebilir.Ben bu kağıtda uzun vadeli bir operasyon yapıldığını düşünüyorum.O operasyonun meyvelerini daha yememişler gibime geliyor.Yanıldıysam da benim beklediğim lot sayısı da maliyetim de adamlardan çok daha iyi,sorun yok bekleriz.
    Bedelli sonrası buraya girenler , elbet para kazanacaklar. Olan 2-3 senedir elinde tutan yatırımcıya oldu..

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Ortalamalar biraz aşağıda kaldı. Oraya doğru bir iğne atar mı ayı tuzağı gibisine, göreceğiz. Yükselişe trade bugünlerde sıkıntılı, dikkatli olmak lazım, şaka maka 83 kuruştan bu yana realizasyonsuz geldik.

#KLGYO #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...04151836429049
    Nispeten gazı çıktı sayılır. Artık daha güvenli...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Patronsuz kağıt mı var.Koca isgyo yıllarca süründürdü sonra 1.5 dan 16 ya biri aldı götürdü ,sonra 16 dan çaktı milleti inletiyor.Baksan koca iş bankası kurumsal falan.
    İşgyo nı getiren kişi okumuş biri.
    Patron hissesine girmez o.
    Kurumsal şirketlere girer.
    Petkim tskb işfin vs

Sayfa 446/690 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz