Sayfa 449/734 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Şirketin satılacağı fikri hiç ilgimi çekmedi. Bunlar hep aynı tezgahı kuruyorlar gibi geliyor. Yabancı alımların yırtdışındaki muhtemel kendi paraları olmadığı ne malum? Milletin kafasını karıştırmayalım. Ytd
    Açıkçası yoruldum piyasadan, hiç değilse kallavi bir beklentisi olan hisse alıp kenara çekileyim dedim, satış ya da ortak arama her ne ise bu beklenti var. Boyneri 2005/6'da bir süre taşıdım zararına satıp gittim sonrasında olanlar ortada, 2.4 ler de sattığım hisse 90 ları gördü. Edermi o fiyat? yanından bile geçmem artık.

2.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    kitapci34 yuklumu girdinde aninda bugun caktilar 3.35 den 3.17 kadar

lg-h818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yok öyle dikkate alınacak bir rakam değil.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Hissenin temel verileri için gelmiş değilim, satılabilir beklentisiyle buradayım. CITY NİN ALIMLARI DİKKATİMİ ÇEKTİ.
    Temel verileri de oldukca iyi. Temettusu de var. Beklerken temettusunu de yersiniz

4. Geçen seferki 5 li tepesini görecek bu bilançolar peşpeşe doğru şekilde göndermeleri ortaklık işinin olacağı kanısını uyandırdı bende yoksa yıllardır hep zarar açıklardı zarar eden şirkete kim yatırım yapar adamlar akıllı ce hanımefendi iyi bir yönetici şirketi iyi toparladı satış ve ortaklık işinde kendisine tam yetki verildi
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    geçen seferki 5 li tepesini görecek bu bilançolar peşpeşe doğru şekilde göndermeleri ortaklık işinin olacağı kanısını uyandırdı bende yoksa yıllardır hep zarar açıklardı zarar eden şirkete kim yatırım yapar adamlar akıllı ce hanımefendi iyi bir yönetici şirketi iyi toparladı satış ve ortaklık işinde kendisine tam yetki verildi
    ytd
    Türkiye de giyimde 1 numara oluşu popüler , bilinir oluşu satabilme, yada ortak bulabilmek için yeterli sebeptir bence, firmayı her kim alırsa, firmaya ortak olursa, yeni sermaye koyar borçlarını azaltır, karlı hale getirir. CITY oldukça hızlı topluyor var bunda bir iş diye aldık, bakalım nasıl sonlanacak maceramız.

6. Tahta günlerdir ykb ve gedik tarafından sanki buralardan yukarı gitmesini engelliyorlar yabancı mal toplaması için dizginliyorlar ben öyle görüyorum bekleyip göreceğiz
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Tahta günlerdir ykb ve gedik tarafından sanki buralardan yukarı gitmesini engelliyorlar yabancı mal toplaması için dizginliyorlar ben öyle görüyorum bekleyip göreceğiz
    Ytd
    Benim gördüğüm gedik te en iyi alıcılardan, deuche de öyle.

8.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Citi gercek yabanci degil.feyk..surekli yabanci girisi gibi yapiyorlar.yuzde 3 den yuzde 10 lara ufak ufak hergun alim gisteriyorlar.uc bes ayda bir oran yuzde 10 oluyor sonra yuzde 3 dusuyor.spek algi yapiyor.zaten yabanciya satis yok dedi ceo.sadece ortak ariyorlardi.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gözden kaçırmış bakmamış olabilirim ama cıty'yi 3. mn. lotun üstünde hiç görmemiştim, bu sefer cuma günkü alımlarıyla.3.2 mn. a dayandı, çarşamba perşembe işlemlerini hatırlayanınız var mı?

Sayfa 449/734 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •