Sayfa 449/964 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Ayın 20 de ne oldu iduz
    Ha doktor gelidimmm buyuk konusmamak lazimmis biraz daha uzadi burut takass ama rahat ol cikacak isalah yakinda buruttennn

2. Biz lafimizin arkasindayizzz doktorrrrr kifirmadikk sende kifirma konustuklarinin arkasinda durrr yeter ������ iyi geceler herkese

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bazı yazdıkların doğru, Bazı yazıkların doğru değil.

Söz konusu kervanın ödene dayanakları ise banka asla refinansman saplamaz. Söz konusu kervan hisselerine dayalı teminatlandırna ise banka asla kredi vermez.

Ama teminatkandırılacak olan şirket varlıklarıyla çok kolay refinansman bulur. Varlıklar ipotekli olsa dahi yeniden ipoteklenne ile rahat refinansman sağlar. Çünkü reflbasman sağlayan kurum sadece bu varlıkların değerine bakar, burdan çıkaracağı Artı değere bakar ileride borç ödensene ödenmesede.

Finansman dünyasında İpotekli varlıkları tekrar ipotekkendirme oldukça basit bir iş, eğer ipotekten varlığın kalan borcu ipotekkene. Varlığın değerine göre oldukça düşükse.

Mesela şirketin onlarca gayrimenkulundan sadece en değerli üç hoteli “ Bursa termal, Antalya Lara, Bodrum” hotelleri değeri nedir? Bunlar kaç llra üzerlerinden ipotekkenmesi kabul görür? Bu iki rakamı bulursanız herseyi çok kolay görebilirsiniz.

Ayrıca bütün gayrimenkullerin bugün ipoteklebebilme değeri nedir? Ve şirketin ipotekkere dayalı borcu ne kadar? Bu iki rakamı karştırıldımı herşey ortada
    Bu ülkede atı kapan Üsküdar’ı geçer,
    Ülkede konuşlanmış yeni ilke bu,

Son 15 borsada rekor sayıda atı alıp Üsküdar’ı geçme işi oldu, hangisine hesap soruldu, hangisinde halktan söğüşlenen geri yerine kondu veya konması için bir çaba harcandı? (Koza grubu hariç, peki siyasi karşıtlık olmadaydı onlarda her zanan atı alıp Üsküdar’ı Ankara’yı istedikleri glbi geçmeyecek miydi)

Bu gibi bazı netleştirmelere karşı yine birileri çıkacak tepkiler verecektir her zamanki gibi, muhteşem harikulade kutsal mübarek futbol takımlarına dolaylı eleştiri olarak algılayıp harikulade muhteşem kutsal mübarek fuutbol takımlarını ssavunmak için

Ama gerçek ortada.
    Güneş balçıkla sıvanmaz

4. Eee spk mali tabloyu düzelt diye ne zaman a kadar süre vermişti? 2017 de bitti. Noldu banka görüşmesi, noldu brüt ü , nolcak şimdi? Bu kadar kişinin vebali? Her şey trt mı oldu

5. Evet küçükler nerede kalmıştık?

6. ah küçükler sizlere o kadar yazdım fiyat 20 kuruştu haberler kötüydü siz küçükler kötüydünüz bana beyninde su seviyesi eksik olanlar saldırmasına rağmen yazdım panik yapmayın dedim yanınızda oldum sonra yukarı hareketi çekti sizlere tarih bile verdim (05.05.2017) akıllı olun dedim. sonra beynindeki su seyisi eksiklere kızdım yazmadım şimdi gelinen durumda tekrar yazılar yazayım mı kararsızım

7. beni unutan tanımayan küçükler geçmiş yazılarıma bakın analiz edin.

8. yaz damat feritbey yaz, sende yaz,olan oldu artık yine ofsayta takıldı millet

Sayfa 449/964 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •