Onemli Gunler Banner
Sayfa 45/377 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 3014 madde; 353 - 360 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Ortalıkta kan kırmızısı olmuş. Bakalim kaptan dümeni ne tarafa kıracak
    Sever hipnelik yapmayi dürzü

2. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında BEYAZ.E, CELHA.E, KONYA.E, LIDFA.E, MARTI.E, ULUSE.E payları 05/01/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 03/02/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

3.  Alıntı Originally Posted by Ali Uymaz Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında BEYAZ.E, CELHA.E, KONYA.E, LIDFA.E, MARTI.E, ULUSE.E payları 05/01/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 03/02/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    hey gidi spk hey kıpraşana vur damgayı yatacak yeriniz yok yav 5 hissem bürütte bre azcık bir şey 10 lotcuk konyam vardı onuda bürüte sokmuşsunuz ne diyeyim seçimlerde umarım bizi sizlerin yasakçı zihniyetinizden kurtarır bu halk yav henüz hol yok yumurta yok bu ceza neyin nesi aylardır yerinde sayar ilk tavanda kes cezayı ayıp yahu
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    hey gidi spk hey kıpraşana vur damgayı yatacak yeriniz yok yav 5 hissem bürütte bre azcık bir şey 10 lotcuk konyam vardı onuda bürüte sokmuşsunuz ne diyeyim seçimlerde umarım bizi sizlerin yasakçı zihniyetinizden kurtarır bu halk yav henüz hol yok yumurta yok bu ceza neyin nesi aylardır yerinde sayar ilk tavanda kes cezayı ayıp yahu
    Hisse gidecekse zaten gidecektir İlk değil ki bu ceza bazı hisseler günlerce tavan yaptığını biliyorum hayırlısı olsun

5. Kredili işlem yasağı var bu olumlu değil mi ? Bence sabah bir korku verir sonra toparlar gibi. Umarım öyle olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
    https://twitter.com/APAMEIA2/status/...b0oWim-DHuU73A
    APAMEIA
    @APAMEIA2
    ·
    39d
    $konya #konya #ybtas $ybtas #egeen $egeen şu an grafik paylaşamıyorum ama her üç hisse de kanal içinde hareket ediyor . KONYA 5bin - YBTAS 90bin -EGEEN 8bin yolculuğuna başlamışlar sanki .
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Yoldaşlar benim konya kumarı burada biter , hacılara malını verdik, kalanlara güzel ve mutlu günler dilerim.😎😇😇

8.  Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    Kredili işlem yasağı var bu olumlu değil mi ? Bence sabah bir korku verir sonra toparlar gibi. Umarım öyle olur.
    Aslında bana göre olumlu ben kredili işlem yapmıyorum param varsa alıyorum banka veya aracı kurumlar bir 15 yıl kadar önce portföyünde olan hisse toplam bedeli kadar telefon edip istediğin başka bir hisseyi alıyordun gün içi kâr veya zarar ya satacaksın yada üçüncü iş günü aldığın o hissenin bedelini yatırım hesabına yatıracak sın sistem şimdi yine aynımı bilmiyorum yapan arkadaşlarım vardı haksız kazanç veya zarar hoş değil az önce de bahsettim hisse yukarı çıkışına devam edecekse zaten edecektir hayırlısı olsun

Sayfa 45/377 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •