Sayfa 45/996 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Alttaki yorumlar süper. Birkaç tanesi şöyle:

Ekşide de bazen böyle komik yorumlara rastlıyorum, aslında çok ciddi yazar kaynağı var sit-com'lar için ülkede...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    insanın böcek kadar değeri olmayan ülkede kalıp ne yapacak..?
    kanada'da millet hamsterlarına buradaki insanlara gösterilenden daha fazla değer veriyor..!!
    İnsana böcek kadar değer verilmeyen ülkeden kasıt bizimki ise valla kesinlikle doğru,kanada hamster konusu bilgim dışında o kısmına ne desem boş bilgim yok,bu ülkeden firar kısmına gelince benim 2 yeğende mühendis burada işsiz kaldıklarından amerikada doktora falan orda yaşıyorlar şimdi.Doktorların durumu ise cidden içler acısı,yahu adamın 80 yaşında dedesi acilde ölüyor benim acım büyük diye doktor dövüyor,8 bin lira maaş verdiğin doktor ameliyatda sorun çıksa 800 bin liralık 1 milyonluk dava açıyorsun ceza davası da yanında bonus,bu memlekette doktorluk artık yapılması en zor işlerden biri,daha insani koşullarda yaşamak için başka ülkeye gitmesi de en doğal hakkı zaten hemen her doktor adayı dışarı kapağı atma hayalinde.Maalesef durum bu.Yok uzun lafın kısası ben de yazılanlarda sıkıntı göremedim valla.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben de bir yanlışlık goremedim, nerede hata yapiyoruz acaba?
    Ben de anlamadım, tahminim Sn Egeli konuyu yanlış anlayıp yorumladı...

En basitinden adamlar Kanada vb 'ne giderse hasta yakınından dayak yeme korkusu yaşamazlar ki şu pandemi ortamında dahi defalarca örneğini okuduk medyada...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bazen bir gerçeği saklamanın en kolay yolu; onu dalga geçilir/saçma hale getirmektir.

Aşı için birde şurada yazılanlara bakmalı:

https://twitter.com/desi_athena/stat...238105089?s=21

Yaş A.A. oldu, yoksa imkânı olup tüymeyen Reha'yı, yere yatırıp öpsünler.

Aysun Kayacı bu memleketin en akıllısı çıktı, hemen lafı uzatmayıp gitti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by escada Yazıyı Oku
    Bazen bir gerçeği saklamanın en kolay yolu; onu dalga geçilir/saçma hale getirmektir.

Aşı için birde şurada yazılanlara bakmalı:

https://twitter.com/desi_athena/stat...238105089?s=21
    Yahu deminden beri gülüyorum,bir yorumcu allahın verdiği bedene mi güveniyorsun,aşıya mı demiş hey allahım bu memleket çok değişik cidden.Bu kafadaki adam sokaklarda gezecek,milletle temas edecek,hasta olacak,bir meslektaşımı da belki hasta edecek ve ölümüne neden olacak,hey allahım yazarken bile ürperdim.

7. Bügün moodys açıklaması mı var?

Sayfa 45/996 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •