Onemli Gunler Banner
Sayfa 45/891 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 353 - 360 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Uyarılarımı yapmıştım.

2.  Alıntı Originally Posted by Nazdrovya Yazıyı Oku
    Dikkatli olmakta fayda var. Trend bozuldu. YTD
    Bu mu uyarınız? Tebrikler...
    Tamamen şahsi düşüncelerimdir. Yatırım tavsiyesi kesinlikle olamaz!

3. Bugünki basın bülteni detayları:
    5G teknolojilerinin geliştirilmesi amacıyla birlikte çalışan Turkcell ve Huawei, inovasyon çalışmaları çerçevesinde beraber ilk 5G mmWave hız testini gerçekleştirerek bir rekora imza attı. 71.5 - 73.5 GHz frekans bandı aralığında gerçek 5G ekipmanları kullanılarak gerçekleştirilen testte, saniyede 70 Gbps gibi ulaşılması zor bir sistem hızına erişilerek Türkiye’de bu alanda yeni bir hız rekoruna ulaşıldı. Bu sayede Turkcell geleceğin teknolojisi olan 5G’yi şimdiden kullanarak, mevcut teknolojilerle imkânsız olan bir hıza ulaşabilen dünyadaki ender mobil operatörlerinden biri oldu.
    Detaylı uzun haber:
    https://temelanaliz.net/newsDetail.h...0000017bf2d199

4. 2000 yılında 6 milyar dolardan halka arz edildi. Aradan 17 sene geçti, geldiği seviye 7 milyar dolar. Türkiye nın en bilinen markası günde 11 milyon tl faaliyet karı var, yani banknot matbaası gibi para basıyor. Ama temettü öncesi 12,04 olan fiyat bir günde 64 krş aşağıda yani bir günde şirketin piyasa değeri 1,4 milyar düştü veya 450 milyon dolar. Diğer temettüleri yani 80 krş u bekleyelim bakalım. Onları da iskonto edebilecek misiniz?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. aynen katılıyorum, yakın bir zamandır bu hissedeyim, teknik analiz eğitimlerinde ahmet mergen sağlam hisseler için bir tüpraş, bir petkim, bir türkcell gibi sağlam hisse diyor ama kağıda bakıyorsun öyle değil. 2015 yılından itibaren düşüşe geçmiş. piyasada rakiplerinin önünde, yurtdışında iş kovalıyor bunlara rağmen fiyatının düşmesi çok ilginç. şu anki temettü öncesi ve temettü sonrası düşüşü bana göre normal değil. bu değerdeki bir kağıdın kısa vadede bu kadar düşmemesi gerekiyor.

Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    2000 yılında 6 milyar dolardan halka arz edildi. Aradan 17 sene geçti, geldiği seviye 7 milyar dolar. Türkiye nın en bilinen markası günde 11 milyon tl faaliyet karı var, yani banknot matbaası gibi para basıyor. Ama temettü öncesi 12,04 olan fiyat bir günde 64 krş aşağıda yani bir günde şirketin piyasa değeri 1,4 milyar düştü veya 450 milyon dolar. Diğer temettüleri yani 80 krş u bekleyelim bakalım. Onları da iskonto edebilecek misiniz?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler eğitim amaçlı kendi kişisel görüşlerime dayanmaktadır. katılmadığınız görüşüm olursa yapıcı bir dille gelen her tür eleştiri beni sevindirir. herkese bol kazançlar.

6. Mesele şirketi yabancıların ucuza kapatma isteği. İsveçli ortak %5 ini temettü öncesi 11.45 den sattı (500 milyon Euro) ancak alıcı belli değil. Bu arada Koç Holding kendi hisselerini yakın rakama yabancı yatırımcılara sattı . Daha önce Karamehmet 'ın bankası YKB yı İtalyan ortakla ucuza kapatmışlardı simdi sıra Turkcell de sanırım.

7. Benim hesabıma temettü henüz yatmamış. Alan var mı?

8. Yok

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 45/891 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •