Sayfa 450/930 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by Gkhn Yazıyı Oku
    Serkan Bey,
    Ben size adamlarin rapora koydugunu belirtiyorum, siz ise ebemin sakali olsaydi dedem olur muydu acaba tarzinda seviyesizlik yapiyorsunuz.

Size verecek son cevabim bu, atmasyona devam edin

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Şimdi o atışma falan kısmını geçelim sn gkhn kimseye yararı yok.Size sorum, bu arada cidden bilmediğimden soruyorum ,mesleğim ekonomi ile çok alakasız, sn mcgogo nun dediği vıop zararı hala geçerli mi, yıl sonuna kadar onun dediği kadar zarar olasılığı var mı.Bilançoda buna ait bir bilgi gördünüz mü.

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Şimdi o atışma falan kısmını geçelim sn gkhn kimseye yararı yok.Size sorum, bu arada cidden bilmediğimden soruyorum ,mesleğim ekonomi ile çok alakasız, sn mcgogo nun dediği vıop zararı hala geçerli mi, yıl sonuna kadar onun dediği kadar zarar olasılığı var mı.Bilançoda buna ait bir bilgi gördünüz mü.
    Gecen haftaki raporda kisa pozisyonlar hala vardi, bu aksam ya da yarin bugun yayinlanacak son rapora bakip kesin olarak soylerim.
    Ama buyuk ihtimalle dolar arttikca zarar kalemi olacak.

imza yok.

Alıntı Originally Posted by Gkhn Yazıyı Oku
    Gecen haftaki raporda kisa pozisyonlar hala vardi, bu aksam ya da yarin bugun yayinlanacak son rapora bakip kesin olarak soylerim.
    Ama buyuk ihtimalle dolar arttikca zarar kalemi olacak.

O zaman s.çtık))))))))))Ah ah bu serhat gürleyene ben ne diyeyim ,ya sen nasıl bir finansçısın ,bu ortamda nasıl bir adam dolara karşı pozisyon alabilir cidden aklım almıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    O zaman s.çtık))))))))))Ah ah bu serhat gürleyene ben ne diyeyim ,ya sen nasıl bir finansçısın ,bu ortamda nasıl bir adam dolara karşı pozisyon alabilir cidden aklım almıyor.
    kah:kah:kah..

Ilahi sn.Hakem çok güldürdünüz beni.
    Allahta sizi güldürsün isyatta ne diyim ben şimdi.

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    kah:kah:kah..

Ilahi sn.Hakem çok güldürdünüz beni.
    Allahta sizi güldürsün isyatta ne diyim ben şimdi.
    E dediniz ya diyeceğinizi sn boschyatırım allahta sizi güldürsün işyatta diye,inşallah diyelim, geçelim gitsin ))))))

6. Uzun vade de (8-10 yıl) ISYAT ta kalmak sizce mantıklı mı arkadaşlar. Bu soruya kesin cevap vermek çok zor ama fikirlerinizi almak istedim.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Bu bilanço ile bana zor geliyor

SM-C111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by gskodal Yazıyı Oku
    Uzun vade de (8-10 yıl) ISYAT ta kalmak sizce mantıklı mı arkadaşlar. Bu soruya kesin cevap vermek çok zor ama fikirlerinizi almak istedim.
    enflasyonu geçebileceğini zannetmiyorum.

Sayfa 450/930 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •