Sayfa 450/966 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Bence dogtas’in piyasa degeri su an cok sisti, yakinda ana ortaklardan biri piyasaya bu fiyatlardan mal cakmazsa sasirmam. Hisse fiyati 3.50Tl civarina tekrar gelirse tekrardan alim yapacagim.

2.  Alıntı Originally Posted by borsaci34 Yazıyı Oku
    Bence dogtas�in piyasa degeri su an cok sisti, yakinda ana ortaklardan biri piyasaya bu fiyatlardan mal cakmazsa sasirmam. Hisse fiyati 3.50Tl civarina tekrar gelirse tekrardan alim yapacagim.
    Son yarım saatini bekleseydin belki klasik hareketini yapar

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...099#post503099

Haftasonu foruma giremeyecekler hisse yarışma linkimiz açılmıştır. Kurallara uygun tahminlerinizi yazabilirsiniz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Dünkü hareketin tam tersini yapsa mesela;tüm gün aşağıya oynadı kapanışa doğru yukarı çizse tahtayı on numara olur.ytd.

5. Ak ve gedik'ti sanırım (yanılıyor olabilirim) hedef fiyat vermişlerdi (5.50). Buna eğer küçük yatırımcı hücum etmiş ve fazla alım gelmiş ise belki dökülmesini bekliyor olabilirler YTD.

birisi yanlışlıkla serbest emir verse satsa ve bu adamda 85000 lot olsa 4,18 olur. yaparlarmı acaba yanlışlıkla birisinin acilen kimde ne kadar mal var kim satıyor öğrenmesi gerekiyor. ezbere iş yapmamak lazım. bir de etkiler mi bilmiyorum ama pzt günü kdv indirimi bitiyor, biliyorsunuz. 4,25 sağlam gözüküyor aşağısı yok gibi şu anda. tezim tutmadı.

7.  Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    birisi yanlışlıkla serbest emir verse satsa ve bu adamda 85000 lot olsa 4,18 olur. yaparlarmı acaba yanlışlıkla birisinin acilen kimde ne kadar mal var kim satıyor öğrenmesi gerekiyor. ezbere iş yapmamak lazım. bir de etkiler mi bilmiyorum ama pzt günü kdv indirimi bitiyor, biliyorsunuz. 4,25 sağlam gözüküyor aşağısı yok gibi şu anda. tezim tutmadı.
    Arkadaşım 3.65 deyken 3.40 olması için değişik varyasyonlar deniyordun. Simdi de 3.93 için yapıyorsun. Sen bu hisseden alacağını zor alacaksın anlasılan

Alıntı Originally Posted by yorenti Yazıyı Oku
    Arkadaşım 3.65 deyken 3.40 olması için değişik varyasyonlar deniyordun. Simdi de 3.93 için yapıyorsun. Sen bu hisseden alacağını zor alacaksın anlasılan

çok kastık o zaman. ha 3,60 ha 3.40 yanlış yaptık. ama haklısın giden gitti, artık zor alırım. 3,83 olduğunda başka hissedeydim alamadım. daha da zor gelir ama gelmez diye birşey yok. bu kağıdın yeri bende ayrı o yüzden takipteyim. en iyisi fiyat yorumu yapmayayım, belliki kızıyorsun.

Sayfa 450/966 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •