Sayfa 451/584 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 4665 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Özakın projelerindeki satışlar faizlerin düşmesiyle hızlanmıyor, çünkü fiyatları sebebiyle ve yabancı alışları olması sebebiyle çok krediye bağlı olmayan satışlardır.(ana proje büyükyalı) Yeni başlayacak olan projeler biraz daha krediyle ilişkili olabilecek durumdadır.(hem emlak konut projeleri hem de bağcılar ve göktürk, maltepe projeleri) Bunlar ise ekonomi yönetiminin ekonomiye belli bir standarta oturtmasına kadar ancak ortaya çıkacak olan projeler olduğu için çok da büyük bir problemimiz yok... ticari gayrimenkullerdeki kiralarımız bu sene yaklaşık yüzde 70 gibi oranlarda yenilenmekte, bu standart gelir açısından çok iyi...
    2023 yılının bir geçiş yılı olacağını düşünüyorum , 2024 ise bu seneye göre daha da parlak olacağını düşünüyorum...
    herkese iyi hafta sonları dilerim sayın ortaklar...

Kimsenin bu yazdıkların için ahmet beye birşey dediği yokki dostum yaptığı işlemler etik olmayan davranışları yüzünden yatırımcının güvenini kaybetti ve millette haklı olarak bazı stemlerde serzenişlerde bulunuyor.. bu kadar kâr açıklaması beklenen bir hissenin hala bu rasyolara sahip olmasının başka bir açıklaması yoktur.
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Özakın projelerindeki satışlar faizlerin düşmesiyle hızlanmıyor, çünkü fiyatları sebebiyle ve yabancı alışları olması sebebiyle çok krediye bağlı olmayan satışlardır.(ana proje büyükyalı) Yeni başlayacak olan projeler biraz daha krediyle ilişkili olabilecek durumdadır.(hem emlak konut projeleri hem de bağcılar ve göktürk, maltepe projeleri) Bunlar ise ekonomi yönetiminin ekonomiye belli bir standarta oturtmasına kadar ancak ortaya çıkacak olan projeler olduğu için çok da büyük bir problemimiz yok... ticari gayrimenkullerdeki kiralarımız bu sene yaklaşık yüzde 70 gibi oranlarda yenilenmekte, bu standart gelir açısından çok iyi...
    2023 yılının bir geçiş yılı olacağını düşünüyorum , 2024 ise bu seneye göre daha da parlak olacağını düşünüyorum...
    herkese iyi hafta sonları dilerim sayın ortaklar...
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Tabloda öne çıkan şirketler:

Hizmet sektörü: AZTEK, HTTBT, INDES,KAREL,LOGO,KOZAA, KOZAL,BIMAS, BIZIM,DOAS, MAVİ,MIGRS, SELEC,SOKM, PGSUS, THYAO

İmalat sektörü: DGNMO, ASELS,TEZOL,ARCLK, VESBE , VESTL, FROTO, OTKAR, TOASO, TTRAK

Finans sektörü: AGESA, AKGRT, ANHYT, ANSGR, TURSG,AKSGY, EKGYO,ISGYO, OZKGY, TRGYO, ISMEN

Incelemekte fayda var, inceleyin derim.

https://paraajansi.com.tr/haber/1588...veren-hisseler

Ozkgy de begenilen hisseler arasında, herkes kendi süzgecinden geçirip kararini kendisi vermelidir. Ne olacağını kimse bilemiyor

Tavsiye değildir
    Bu listeden 2.Ç bilançosu geçen seneye göre %150~200 üstünde Kâr getiren şirketleri takip edin derim
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Kimsenin bu yazdıkların için ahmet beye birşey dediği yokki dostum yaptığı işlemler etik olmayan davranışları yüzünden yatırımcının güvenini kaybetti ve millette haklı olarak bazı stemlerde serzenişlerde bulunuyor.. bu kadar kâr açıklaması beklenen bir hissenin hala bu rasyolara sahip olmasının başka bir açıklaması yoktur.

borsadaki bazı kağıtlar belli bir süre gerçek değerlerinin altında işlem görürler, yıllarca hangi grupların hangi kağıtları hangi fiyatlarda tuttuğu aşikar ta ki....

5. Bazı hisselerin gerçek değerini bulması zaman alır. Örn. 50-60 yıl kadar. 10+ yıl ne ki Torunlarımızın çocukları bile o gelecek değerle tuvalet yaptırır, buna sebep olanların hal hatrını ennnn içten dilekleri ile sunar. TİCARET AHLAKLI! olmalı....Bak ben 5 TL den kendi hissemi satıyorum, sizde satın, benim şirketim beş para etmez durmayın burada, mesajı verip o hisse 5 liradan 21.5 liraya giderse bundan TİCARİ AHLAK! sorunu vardır...Biraz omurga lazım. Benim gözümde o vatandaş, bey değil, hatta, kişi/birey bile değildir...
     Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Degerlemelere göre suan pd 0.35 lerde yılı bazilarinin net kâr dedikleri bana göre gyolarda degerlemelerde net kârdır satış kambiyo kira ve faizlerden oluşan kârı 4 milyarın uzerinde beklenilen bir hissenin 0.35 pd tutuluyor olması ahlaksizliktir hırsızlıktır nokta.

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....
    Son düzenleme : Gol Kralı; 31-07-2023 saat: 11:57.

Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    Bazı hisselerin gerçek değerini bulması zaman alır. Örn. 50-60 yıl kadar. 10+ yıl ne ki Torunlarımızın çocukları bile o gelecek değerle tuvalet yaptırır, buna sebep olanların hal hatrını ennnn içten dilekleri ile sunar. TİCARET AHLAKLI! olmalı....Bak ben 5 TL den kendi hissemi satıyorum, sizde satın, benim şirketim beş para etmez durmayın burada, mesajı verip o hisse 5 liradan 21.5 liraya giderse bundan TİCARİ AHLAK! sorunu vardır...Biraz omurga lazım. Benim gözümde o vatandaş, bey değil, hatta, kişi/birey bile değildir...

biz bunları biliyoruz zaten kardeş kederini amede anlatmalısın...mail var kuşlu sitede @ozakgyo @ozakglobal @urfiakbalık vs var.
    nasip....

7. Benim lafım Amed i övenlere. TİCARİ AHLAKI olan adamı översin!!!!
     Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    biz bunları biliyoruz zaten kardeş kederini amede anlatmalısın...mail var kuşlu sitede @ozakgyo @ozakglobal @urfiakbalık vs var.
    Son düzenleme : Gol Kralı; 31-07-2023 saat: 14:44.

Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    Benim lafım Amed i övenlere. TİCARİ AHLAKI olan adamı översin!!!!

ülkede ahlakmı kaldıki ticarisi olsun....
    nasip....

Sayfa 451/584 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •