Sayfa 451/1003 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Yarin gelir assolist moralleri bozmayin. 1 hafta oluyor.

Yanliz yiyecek kalmadi. Yarin Supermarket de geliyor. Assolistin gelmesini mi, yoksa supermarketin gelmesini mi daha cok gozledigime karar vereemdim.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,776
     Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    stop mtop yok benim kitabımda... korkanın çocuğu olmaz.
    istedikleri kadar salabilirler ben sahneye çıktığımda hepsi susacak.
    Asiruh diye bir arkadaş vardı Burak onu hatırlattın .. neşen daim olsun ..hayat boş ....

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Asiruh diye bir arkadaş vardı Burak onu hatırlattın .. neşen daim olsun ..hayat boş ....
    Asiruh ne zaman yazarsa hisse hareketleniyor du. 😂 Keşke o olsaydı ama nerde... bu arkadaş elinden gelse ne var ne yok sattıracak bize

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Dow fedden ne istiyor, fed zaten öncesinde her şeyi vermedi mi. Adam 4 trilyon dolar yanında sınırsız alım, yanında dolmakalem ve çakmak vermedi mi. Nedir bu dava.
    Fed diyor ki battınız bende piyasaya pompa yapıyorum.
    İnsanlar madem ki battık alttan almak için satıyorlar.ya da resesyinun ne olduğunu çok iyi biliriz .borsada kalmak iyi değil diyorlar.tahvil alayım nakitte kalayım altın alayım diyor.
    Yani kısa sürede düzelmeyi bekleyen yanılır.merak etmeyin kimsede bir şey için geç kalmaz.borsada fırsat senet bazlıdır.bundan sonraki seçimlerini insanlar daha düzgün yapmalı.
    Diğer taraftan yakalananlara diyeceğim ve her zaman dediğim BIST 30 dan şaşma . Qnbf almak istiyorsan tutan yok git al.

6. Eksi gaplara alistik, birazda arti gaplara baslasa bizim pala iyi olacak demi?

7.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Sayin TGT bu grafiği yorumlarmısinız?

Sanki bana gore ben tepeden dönüyorum u mu diyor?

TGT hisselerini sayıyor, ben yorumlayayim
    Teknikten çok anlamam ama vix endeksi Abd deki satışlara çok fazla eşlik etmiyor.
    Bugün mesela %3 lük endeks düşüşüne vixin yükselmesi gerek ama az da olsa düşüyor. Kısıtlı bilgim borsada satanların fırsat bu fırsat deyip iyice dipten herşeyi toplamaya çalıştığını söylüyor.

18 Mart ta 84 ü gördükten sonra düzenli bir düşüş var vix te.Şu anda 65.Ama hala borsalar için epey yüksek yine de.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. An itibariyle

Abd borsasındaki satışlar arttı : % 4
    Korku endeksi biraz düşüşte
    Brent petrol. eksiden artıya geçti.

???????????

Sayfa 451/1003 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız