Sayfa 451/579 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Asi isi uzun hikaye gibi. Ancak Eylulden sonra.

"Elleri mahkum" belki bir olasilik. Cunku cok fazla mal yikildi yerliye. Ama tetikleyecek ne olabilir ki?
    bir önceki sefer tam 20 iş günü yatayda kalmış ulaştırma endeksi.
    sonra yukarı kopmuş...
    bu yatay alan ise şuan 19. günde.belki yarına kopar,yada diğer gün.

Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    1 2 Ay önce 30 dışındaki diğer hisselerin endekse etki oranını arttırmışlardı. Ne o borsa düşmüyor...
    Bu neymis ki tam olarak mrtk?

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    666 sana laf söyleyenin **. Yine sana danışmadan hamle yaptım yine zarar ettim. Bu boku bilen yok ama en iyi yorumlayanlardan birisin... Reyis bizi afrine götür diyenler bedelli yaptı. Hava civa çok bizde... Petkimden tekrar halka dönüp ele aldım yine zıplarsam...
    Doktor dogru olani yapmistin. Yani portfoyu ikiye bolmustun. Bu hissede kalmaktan dolayi hissenin bir getirisi, zevki yok yani. En iyisi bir de sanayi eklemekti. Yeni bir baslangic olurdu. Kaldi ki Petkim guzel bir hisse, duzeltmesini oteki endeks hisselerinden once yapti 2 sene once.

Ama sonra Akkiza gectim dedin. Bu hataydi. Keske Petkime dokunmayin sirf Akbanki geri getirseydin buna.

Hisse degistirme para kaybederken yapilmaz. Yapilir tabi de bu zordur. Normal olani biraz marj yakaladigindan azaltip primsiz kalana gecirmektir. Sonucta endeks hisseleri hepsi, siraylar siralari gelir.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Reyis bizi afrine götür diyenler bedelli yaptı. Hava civa çok bizde...
    Paramizi zamanimizi emegimizi hic etmisler durdugu yerde, yeyici yavsak milliyetcilik dersi verecek. Koydugum tek bir grafige bakiyorsa en adi serefsizdir. Tum sulalesi.

Argumanlarim ortada. Tartismak isteyene acik.

iş zararına mı veriyor malı...

Sayfa 451/579 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •