Sayfa 452/1967 İlkİlk ... 3524024424504514524534544625025529521452 ... SonSon
Arama sonucu : 15733 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. ahmet kucuk
    @ahmt_kucuk
    Dün alışveriş yaptığım süpermarketin müdürü ağzında maske ile hoşgeldin abi dedi.
    Hoşbulduk müdürüm, maskeden tanıyamadım seni dedim.
    Abi vakalar arttı yine biliyosun dedi.
    Maske korur korumaz tartıştık biraz, zararını söyledim, o zaman doktorlar niye takıyor dedi.
    Sonra aşı, ⤵️
    İki doz olmuş.
    Ben bilime inanıyorum dedi.
    Bunu neden söylüyorsun biliyo musun dedim, çünkü kabul etmiyorum dediğin anda aşı karşıtı, cahil ilan edileceksin.
    Bilim inanç alanı değildir, aksi görüşleri de dinliyor musun mesela dedim.
    @HalukVAHABOLU

@Ferhatarslandr
    var mesela ⤵️
    Kovid servisi sorumlusu hocalar maske takmıyor ve aşıyı da tavsiye etmiyor, dedim (hocalarım dün kulağınız çınladıysa benden
    Bu kişiler bilim adamı, onlara aşı karşıtı cahil diyebilir misin dedim, estağfurullah olur mu dedi.
    Tez varsa antitez de olamaz mı dedim, olur dedi ⤵️
    Kovid sorumlusu servise maskesiz giriyorsa sen markette, sokakta maske takarak ondan daha iyi kendini koruyor olabilir misin, dedim.
    Aslında bir şeyler döndüğünün farkındayım ben antiemperyalistim dedi.
    Kalp krizlerini duydun mu dedim, tabii etrafımda bile kaç kişi öldü dedi. ⤵️
    O zaman artık bir dur, sakince düşün dedim.
    Başka şeyler söyleyen bilim adamlarını da dinle, sonra kalbin neye mutmain olursa yine onu yap dedim.
    Kafam karıştı, araştırıcam dedi.
    Birkaç kişi daha konuşmalarımızı dinledi.
    Bir kişiye bile faydamız olsa yeter, mücadeleye devam..
    ...............................
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Neredeyse 3 yıl oldu. Bilim insanları niye farklı şey soylesinler?

Yeni baslıyor olsa tamam. Saglik Bakanliginin elinde sonuclar yok mu?

Aşidan sonra kac kisi kalp krizi, miyokardit, perikardit gecirmis?

Bu saatten sonra farkli fikir ne demek?

3. KorkutAta
    @KorkutAtamga
    Bir filmde gördüğün sahneye inanırsın, o filmi çeken kişinin söylediğine inanmazsın, bir din adamına inanırsın o dinin tarihini yazana inanmazsın, bir siyasetçiye inanırsın, bir bilim insanına inanmazsın, seni kandırıp değerlerini çalana inanırsın sana değer katana inanmazsın 👇
    Hayatının her döneminde yalanı arar, yalana sığınır, yalana sarılırsın. Yalan en yakın dostun, sırdaşın gerçekler en büyük düşmanındır. Muhtaç olmadan gerçeğe gelmezsin! Yalan senin seviyendir yalan senin tercih ettiğin, gerçek ise kaçtığın. Yalana ne kadar sığınırsan o kadar++

Mutlusundur! Mutluğun bile yalandır. Vicdanın, ahlakın, etik değerlerin, herşeyin bir yalan masasında inşa edilmiştir ama bunu açıkça itiraf edemezsin. Senin hayatın yalandır! Görevin gerçekleri yok etmek, geciktirmek, görmezden gelmektir. Başarı kıstasın+
    Yalanının kabul edilmesi gerçeğinin görülmemesidir. Bu sistemin yalancı çocuğusun sen, herşeyinde yalan var, biliminde, gıdanda, siyasetinde, yaşamının her alanında felsefende bile yalan hakim. İşleri o kadar karıştırmışınki gerçek uşağın yalan kralın olmuş! 👇👇

Gerçeğin kral olduğu bir dünya istiyor musun? Yalan söyleme ama! Kandırma beni… boşalt beyninindeki yalan kanalizasyonunu otur karşıma, şöyle gerçek bir sohbet edelim senle. Belki anlarız gerçekten yaşadığımızı…
    ...........................

4. ProfDrSerhatFINDIK
    @ProfSFindik
    ·
    21s
    İngiltere
    Yeni atanan Eğitim Bakanı
    Kalabalığa yaptığı hareket

Geçmiş olsun İngiltere
    Japon Başbakanının vurulacağını 10 yıl once yazan hesap, Ingiltere'nin böyle insanlar tarafından yonetilecegini de yazmistı. İşte demokrasi...

5. Hulusi Akar; "Askeri harekatı başlatmaya kararlıyız ve planları hazır. Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın dediği gibi bir gece aniden başlayacak."

6. Ekrem İmamoğlu
    @ekrem_imamoglu
    ·
    1 sa
    İstanbul’a br gecede, ortalama Temmuz yağışının 5 katı yağış düştü. 3.179 personelimiz olağanüstü yağışın yarattığı sorunlara müdahale ettti. Şu an 360 personelimiz sadece Haramidere’de çalışmaya devam ediyor. 3 yıldır altyapı çalışması yaptığımız hiçbir noktada sorun yaşanmadı.
    Bu adam yine İstanbul dışındaymış. Sorun yoksa mesele yok.

7. Kemal Kılıçdaroğlu
    @kilicdarogluk
    Gençlere sesleniyorum: Faizli KYK borçlarını ödemeyin! Bir sene içinde iktidara geliyoruz; sözünü verdiğim gibi, sizden sadece ana para talep edilecek, o da iş bulduğunuzda.

8. Deniz
    @eurodolar1980x
    ·
    10d
    @kilicdarogluk
    adlı kişiye yanıt olarak
    Kemal Kılıcdaroğlu: "4 yıl yetki istiyorum."

İzmir'li vatandaş: "35 yıldır chp var burada."
    Gidin İzmir'in haline bakın...

Sayfa 452/1967 İlkİlk ... 3524024424504514524534544625025529521452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •