Sayfa 452/1001 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    benim tespit ve dileklerim dolar yatırımcısı olaraktır. altın, mevduat,hisse, viop yatırımcısıda kendi yatırımlarına göre muhasebesi yapsın

5.90 lar ile ocak ayında başladığımız doları 7.30 lar ile bugün itibariyle kapatmaktayız
    resmi enflasyonun çok üstünde gerçek enflasyonun civarında bir getirisi var
    dolayısıyla dolar yatırımcısı resmi olarak kazanmış gayrıresmi olarak başabaş bir yılı kapatmıştır.
    reel anlamda bir kaybının olmaması dolar yatırımcısının karı olmuştur.
    hani 8.40 larda kapamış olsak bizim için kazançlı ülke için zararlı bir durum oluşacaktı.
    ne şiş yanmış ne kabap yanmış bir durum oluştu
    mb sının anlamsız inatları (mb yönetenlerinin dirayetsizliği bir başkasının inadı demek daha doğru olur)
    doları 8.40 lara çıkardı
    yılsonu itibariyle günü kurtarmış olsakta
    önümüzdeki yılki rekor iç ve dış borç ödemeleri
    mb rezervlerindeki eksi durum
    dış ticeret açığındaki yükseliş
    covid nedeni ile istenen artışın olmayacağı turizm gelirleri önümüzdeki yıl TL nin handikapları
    ha birde buna siyasetçilerimizin ilginç politikaları ve tuhaf çıkışları eklenip dünyayıda bir sürü manyağın bir arada yönettiğinide göz önüne alınınca ekonomik anlamda çok zor bir 2021 ülkeyi ve bizleri bekliyor.
    tek umudumuz aşının başarısı ama bu sağlık yönetimi ve kel başa şimşir tarak misali bilim kurulumuzla bundada birşeylerin ters gitme ihtimali çok yüksek

her türlü olumsuzluk ve karamsarlıklarla girdiğimiz 2021 yılının dünyaya ülkeme forum ahalisine sağlık, mutluluk, iç huzur, zenginlik, sevgi ve her ne diliyorlarsa onu getirmesi diliğiyle hepinize mutlu bir yıl diliyorum.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    allah bereket versin ama covid dönüşüne göre dolar yatırımcısı az kazandı...
    sadece odas alsaydınız 1,2 den dolardan daha çok kazanmış olurdunuz..
    ama en azından kazandınız..
    şu borsa da kazanamayanda var..!!!

zirve yaptikmiki de zirveden konusalim dip konusunu cok yaptik endeks katarla ilk 10 milyarlik swap anlasmasindan bu yana yukari gider o gun bi soru sormustum kendime simdi katar tl yi ne yapacak nerde kullanacak diye cvp malum sonra adimlar gelmeye basladi adi badem spir oldu cikti derken aslinda daha az bir rakamla bistin yuzde 10 aldilar neyse konuyu uzatmayim..
    dolar bazli ve gramaltin bazli dipten yeni hareket baslamis primli olanlarda var olmauan hisselerde var ve hepsi primlenip sermaye artirimina gidecektir cogu x30 hissesi ben bunun hazirligi diye dusunuyorum hemde piyasaya daha gazla derinlik gelmis olacak yani isin ozu cogu hissenin gidecek daha cok yolu var 10 yilda bir oluyor bu isler..pandemi surecinde endeks cikunce guzel mallandilar bunu sonuna kadar gotureceklerdir..arada duzeltmelerde illaki olacaktir..en saglam grafik gram altin ve dolar bazli olandir

3. 2020 hem #dolar hem #altın hem #borsa hem de çekilebilen #kredi adına işini bilip değerlendiren kişiler için çok çok bereketli bir yıldı..
    Peki bu kadar kazançtan sonra kaybeden kim oldu bana bu sorunun cevabını verin lütfen.!!

GUBREyi almayan kalmadı sanırım..
    alıyorsun her gün %10 yukarı.. ne güzel iş..

5. Gübre yi izleyin, kızarırsa endeks dönebilü...bu büyük Ralliyi başlatan oydu, bitirende o olur diye düşünüyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

6.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    zirve yaptikmiki de zirveden konusalim dip konusunu cok yaptik endeks katarla ilk 10 milyarlik swap anlasmasindan bu yana yukari gider o gun bi soru sormustum kendime simdi katar tl yi ne yapacak nerde kullanacak diye cvp malum sonra adimlar gelmeye basladi adi badem spir oldu cikti derken aslinda daha az bir rakamla bistin yuzde 10 aldilar neyse konuyu uzatmayim..
    dolar bazli ve gramaltin bazli dipten yeni hareket baslamis primli olanlarda var olmauan hisselerde var ve hepsi primlenip sermaye artirimina gidecektir cogu x30 hissesi ben bunun hazirligi diye dusunuyorum hemde piyasaya daha gazla derinlik gelmis olacak yani isin ozu cogu hissenin gidecek daha cok yolu var 10 yilda bir oluyor bu isler..pandemi surecinde endeks cikunce guzel mallandilar bunu sonuna kadar gotureceklerdir..arada duzeltmelerde illaki olacaktir..en saglam grafik gram altin ve dolar bazli olandir
    ağzına sağlık..!!
    gören gözler başka oluyor..millette takılsın fk pddd şişik diye..!!!
    olay sadece temel veri de o değil işte..!!

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Gübre yi izleyin, kızarırsa endeks dönebilü...bu büyük Ralliyi başlatan oydu, bitirende o olur diye düşünüyorum
    hocam hemen aylık bakıp size dönüyorum büyük ihtimalle orada bir emare var..)

8. piyasa bugün saat kaçta kapanıyor yiğitler

Sayfa 452/1001 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •