Sayfa 452/792 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 6330 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bizim ayu buralarda debelenip duruyor kış ayında oldugumuzdan uyusunda büyüsün ninni söylesin i.t...
    malını o aracı kurumdan bu aracı kuruma taşıyıp duruyor.bu fiyatlara yatırımcı alışsın nasıl olsa geri alırım desin ki getirip malı nı kolayca versin.demekte .

yaw ben de ayni derrten muzdaribim. oralari gorsun de artik 3 e 5 e bakmadan paket yapicam

3. vay anasını ya ilk hedeflerime geldi neredeyse, 2018/9 bilanço açıklandığında kesin buralara kadar inmez dedim ama indi. gerçi benim çizmediğim bir bat vardı onu tamamlayacak galiba. ordan da aşağı giderse yuh.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

4.  Alıntı Originally Posted by Hasanoğlan Yazıyı Oku
    malını o aracı kurumdan bu aracı kuruma taşıyıp duruyor.bu fiyatlara yatırımcı alışsın nasıl olsa geri alırım desin ki getirip malı nı kolayca versin.demekte .
    ortak bucım hisselerini eşşek durumuna sokup onuda kesip ünlü kayseri sucugu ve pastırması yapıp hüpletmek istiyor bizim vampir spek ..
    bu arada eşşegede hakaret etmiş oluyoruz eşşek bile bucım,den degerli ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Yıllardır tek lot hisse satmayanlar ne olduda son zamanlarda hisse satışı için Merkezi kayıt kuruluşuna başvuruyorlar

NEJLA TIMUR 10.000,000
    NESRIN YAVNIK 37.500,000 toplamda 47,500 lot

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/732693

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    ortak bucım hisselerini eşşek durumuna sokup onuda kesip ünlü kayseri sucugu ve pastırması yapıp hüpletmek istiyor bizim vampir spek ..
    bu arada eşşegede hakaret etmiş oluyoruz eşşek bile bucım,den degerli ..
    Dikkat etsinde birileri de onu hüpletmesin.Daha avrupaya gidip inceleme yaptığı yatırıma izin alamadı.O burada hissede operasyon peşinde iken durmayan, çalışanlar var.Bir bakın şöyle sağına soluna anlarsınız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    vay anasını ya ilk hedeflerime geldi neredeyse, 2018/9 bilanço açıklandığında kesin buralara kadar inmez dedim ama indi. gerçi benim çizmediğim bir bat vardı onu tamamlayacak galiba. ordan da aşağı giderse yuh.
    Sen kaç senedir bu işle uğraşıyorsun bilmem ama sana abi tavsiyesi olsun. Grafiktir, çizgidir, banttır, bunlar züğürtün tesellisidir bu bist de ..burası wall street değil kardeşim. İsmail abin istedi mi çizer dantel motifi isterse kütük yada kalası...zaten bu çizgicilerin hepsi tahta sahibi olayı bitirir arkasından türk kahvesi yorumu misali çizerler çizerler birde güzide ekonomi kanallarında yemekteyim gibi saçma sapan yorumlamalarla milleti çizerler. Neyse konuşturma beni sen çiz çizde aman kendini çizme

Bu morukların içi geçmiş artık.Şehrin batı tarafında oturuyorum Akçansa mikserleri var şantiyelerde, Bilecik'te 2. çimento fabrikası kuruluyor bu sene üretime geçerler.Bunlar hala rapor alacak yatırım yapacak

Sayfa 452/792 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •