Sayfa 453/1000 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yine yokluk ve kuyrukların partisi CeHaPe'yi bırakın hiç bir hükümetin beceremedigini gerceklestirdiler, patates ve sogan belediye tanzim satis noktalarini gordum, cok şükür!
    Belli mi olur. Belki birkaç sene sonra yarım soğan almak da nasip olur.

2. Kadir Gecesi ( aslında hangi gece olduğu kesin değil ama dün geceyi kabul ediyoruz ) ' nde Kadir Gecesi ile ilgili mesaj verilir , hepsi o kadar... dün gece olanlar neydi öyle ? olacak iş değil.... aynısını İftar saatinde de yapıyorlar o da olacak iş değil.... vah vah vah
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Gomunist, atayist ve münafık forumdaslar, A.K. Partisinin bu hizmetlerini anlayabileceklermi hic sanmiyorum, bunlar karınlarını doyurdugumuza bile sukretmezler, yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Vergi reformu yapmadıkları sürece ekonomi bombok olmaya devam eder.

Mazotta ÖTV kalıcı olarak kalkmadığı sürece Türkiyede en iyi yatırım faizciliktir, dövizdir, altındır. Fakirliğe devam... Mazot ucuz olmazsa üretecek adam üretemez. Devlet toplayamadığı vergiyi mazota bindiriyor. Mazot fiyatı artınca üretim ve nakliye olmuyor.

Öyle bir ekonomimiz var ki vergi gelirlerinin %70 dolaylı vergi. Avrupa birliği dolaylı vergi ortalaması %20.

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    üç beş salak trolün uydurmasıdır.
    akılları sıra söylenti çıkartıp doları bu şekilde düşürecekler.
    vatandaş bu söylentiden korkup 100 dolar almadığı zaman dolar kuru düşecek.

devletin bankasında devletin memuru yasal olarak bana döviz sattığı sürece, benim de döviz almam yasaldır.

suçsa memur bana satmasın. "sen ithalatçı değilsin ihracatçı değilsin, döviz senin neyine" diyerek beni geri çevirsin.

banka satıyor yasal, memur banknotları avucuma veriyor yasal, ben alıyorum suç.

kimse kusura bakmasın tükürürüm öyle uygulamaya.

akıl mantık işi değil, inanmayın öyle şeylere.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    "Onlar konusur, A.K. Parti yapar."

Allah var doğru 57 yasimdayim, ömrümde ilk defa bu sene yarım karpuz almak nasip oldu!:
    Bende ak parti zamanında tanıştım yarım karpuzla. Ama yarının küçüğünü aldim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Cengiz Holding�in sahibi Mehmet Cengiz�e 30 yıllık eşinden zina nedeniyle boşanma davası

https://t24.com.tr/haber/cengiz-hold...-davasi,822953

"Milletin a.. koyacağız" diyen işadamına karısı neden dava açtı

https://odatv.com/milletin-a..-koyac...-25051929.html
    Karısı da o'nun a.koyacak demekki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Hem ticareten, hem siyaseten öpüle öpüle bir hal olduk...

8. Enflasyonla kesin mücadele budur!

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Hem ticareten, hem siyaseten öpüle öpüle bir hal olduk...

Sayfa 453/1000 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •