Onemli Gunler Banner
Sayfa 453/788 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 6300 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. kAREKTERSİZ KAĞIT BUGUNDE EN ÖNDE KOŞUYOR DÜŞMEK İÇİN
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. Doğmamış çocuğa don biçmek gibi oldu biraz ama.. Satışlar sonlanır ve bu seviyelerde ikili dip ile TOBO nun başını tamamlarsa yaklaşık tam 1 yıl sonra 12 TL fiyat hedefi görünüyor... Burada uzun zamandır bekleyen yatırımcılar için çok tatmin edici fiyat olmasa da bu seviyeden maliyetlenenler için %100 üzerinde kazanç demek....

Cümlenin başında dediğim gibi sadece senaryodan ibarettir...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3. hedef 12 tl çıkıyorsa demek ki 3 liraya yol almaya başlayacak ..

asfasda en son 1 lirada uzlaşırız mülkerle onda da hüpnelik yapar 0,90 tl den almaya kalkar rus cocugu..

4. MU bu dünya tanıyabileceğiniz en büyük ....... biridir. Onun için maliyet yoktur.bedavaya alır dibine kadar kazıklar.ya da yukarıdan kazıklar öldü fiyatından tekrar alır.Ahlak olmayınca maliyette olmaz.o yüzden ortalama yapmayın.para kazandığınız an verin kurtulun.bu adamın şirketinden hisse almak onun cebine para koymaktır.almayın.

5.  Alıntı Originally Posted by justjust Yazıyı Oku
    MU bu dünya tanıyabileceğiniz en büyük ....... biridir. Onun için maliyet yoktur.bedavaya alır dibine kadar kazıklar.ya da yukarıdan kazıklar öldü fiyatından tekrar alır.Ahlak olmayınca maliyette olmaz.o yüzden ortalama yapmayın.para kazandığınız an verin kurtulun.bu adamın şirketinden hisse almak onun cebine para koymaktır.almayın.
    Kesinlikle... Tüm türkiye bunların ne olduğu ve nasıl operasyon gercekleştirdiğini gördü.. Üstelik milletin gmzünün içine bakabaka... Uzun zamandan beri hiçbir ürününü almıyorum..

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kimsenin şikayet etmeye hakkı yok, 4-5 sene önce burada belki 20 kere söyledim bu şirket çok pahalı elinizde patlar,uyarıyorum diye.

Beni birilerinin adamı olmakla suçlayıp , terbiyesizce bile konuştunuz, bugün gelmiş ,patronlar şöyle-böyle laflar ediyorsunuz.Patronlarda sıkıntı yok, sizler şeyh-mürit ilişkisini o kadar benimsemişsiniz ki birilerinin yaptığı her işi koşulsuz şartsız kabul ediyorsunuz.

Sizin bazı arkadaşlarınız ŞOK'tan da hisse aldı 3-4 sene sonra buralarda ağlayacaklar, oysa bile bile lades oldular.

7. Fiyatı makul, ama satış devam ediyor. Şokun halka arzı ile ilişkisi var mı acaba? Malum perakende için portföyünde belli bir yeri olan fon vb. bizim satıp, şok alıyor olabilir veya bizim toptana şok halka arza edileceği için makyaj yapıldı dolayısıyla güvenmiyoruz satalım düşüncesi mi var? Tabii ki bunların hiçbiri olmayabilir.

XT1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by bilemedim Yazıyı Oku
    Fiyatı makul, ama satış devam ediyor. Şokun halka arzı ile ilişkisi var mı acaba? Malum perakende için portföyünde belli bir yeri olan fon vb. bizim satıp, şok alıyor olabilir veya bizim toptana şok halka arza edileceği için makyaj yapıldı dolayısıyla güvenmiyoruz satalım düşüncesi mi var? Tabii ki bunların hiçbiri olmayabilir.

XT1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yok be abı 3-5 bin lot la aksama kadar cevırıyor ıkı uc kurum .. yuklu satıs yok , ıslem bıle yok aslında..

bılanco duzeltene kadar da bır talep olusmaz bu hıssede.. hal boyleyken sureklı zararı artan kısıler satıs yapıyor ve dusuyoruz.

yenı alım yok , zaten 100000 lot alım yapsan ucar gıder hısse ..

neyse ben bu bekleyısı daha once de yasadım .. beklerız sorun degıl .. 5-10 yıl daha burdayız .. fıyat reel anlamda 16 dolara geldıgınde elımden cıkaracagım, yoksa cocuklara bırakırım ..

Sayfa 453/788 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •