Onemli Gunler Banner
Sayfa 455/1000 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555955 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: Viop XLIII

1. gün o gün değil henüz ama bir vakit sonra elbet düzeltme olacak belki bir miktarda geri gelecek önlemini almakta fayda var tabiiki ...

Tepkimiz güzel tekrar trend üstündeyiz

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Pastaya bakarsak
    Short için güzel bir vadeli pastası yok
    demiştim ama
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,897
    Borsa; temel+tekniktir.Önce temeli sağlam 10-20 hisse bulmak lazım..sonrada bunlar arasında tekniği en iyi olan 4-6 hisseye gömülmek lazım.

Teknik vade(periyot) ne kadar uzunsa o kadar isabetlidir..Ama vob da çok etkili olmayabilir(5 daklıklar)..çünkü tuzaklarla dolu..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. demedi demeyin shortçu kardeşlerim

ereğli demir çelikte fena kaldırmak için uğraşıyorum

kalkarsa şayet xu100 3300 rakamı yanar benden uyarması
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Bugün kü pazar bitti, alan aldı satan sattı, bu saatten sonra pek müşteri gelmiyor tezgaha ariston abinin dediği gibi sabah limit full olarak masaya oturur oyuncular sonra akşam hasılatı paylaşılır, kar eden zarar eden kapanışta belli oluyor o yüzden akşam pazarı ucuzluğunu hep sevmişimdir

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Traderler BIST30 vadeli oynuyor, çünkü en derin ve katılımcısı en çok enstrüman o. Teknik daha fazla çalışıyor.

Orada makası stabilize edecek ve daha sağlıklı BIST30 girme çıkma kriterleri tedbirler gerekir, o zaman daha da fazla katılımcı gelir. 24 saat açık bile olabilir o zaman.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,336
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    ağam neye bakalım o zaman? temele tekniğe göre alıyoruz da satıyoruz da. tabii %100 tutacak diye bir şey yok ama genel olarak yol gösterici.

geçen bir arkadaş kafama göre poz alıyorum en azından yorulmadan kaybediyorum yazmıştı
    o yazan bir arkadaş benim

y.t.d

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bugün kü pazar bitti, alan aldı satan sattı, bu saatten sonra pek müşteri gelmiyor tezgaha ariston abinin dediği gibi sabah limit full olarak masaya oturur oyuncular sonra akşam hasılatı paylaşılır, kar eden zarar eden kapanışta belli oluyor o yüzden akşam pazarı ucuzluğunu hep sevmişimdir
    Çok kritik durum olmadıkça hisse sahiplerini saat 12:00'den önce aramazlar bence.

Zamanında bir söyleşi vardı biri GARAN'da en büyük oyuncu olmuş, aracı kurumlardan zırt pırt arıyorlar destek atalım, yok çok çıktı biraz satalım, benim de özel hayatım var vs anlatmıştı adam, ismini hatırlamıyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 455/1000 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •