Sayfa 455/799 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 6390 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Ek 26783

buda haftalikta direnc ustu kapanis görmemis
    Reis cızgıyı alttan cızmelısın ben oyle yapıyorum bugun net ı acmadım ıs guc vardı

2.  Alıntı Originally Posted by simsar41 Yazıyı Oku
    Hani göltaş'la kardeştik ( Göltaş 18lira fark koydu aramıza (
    Golts kankısı nın dolar zirvesi 23 dolar erbosun 6.32 dolar bursa cok zaman kaybetti telefı edecektir
    Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Reis cızgıyı alttan cızmelısın ben oyle yapıyorum bugun net ı acmadım ıs guc vardı
    Iyiki acmamissin bosbos baktik,

Ata yatirimin cift sayili alimlarini izledik,

Attigim grafige bir kulp takarlarmi?

4.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Iyiki acmamissin bosbos baktik,

Ata yatirimin cift sayili alimlarini izledik,

Attigim grafige bir kulp takarlarmi?
    Reis pandemı oncesı yukselıs kanalına girmıs görünüyor
    Düşüşlerde üstten yukselıs lerde alltan cızgı cekmen daha saglıklı olur. Kırılım lara gore pozisyon azaltır veya artırırsın
    7 dolar uzunda artık destek oldu kısasa 6.33 dolar destek oldu gun ici sarkmalar olsa bile kapanıs lar onemlıdır
    Gecen ki düşüşte TL de destek calısmadı ve gün ici trend bozuldu ama aksam kapanıs ta yukselıs trend ı ıcınde kapattı bu düsüsü kullandılar ve stoplas koyanın malını aldılar ve bir daha borsa düşmesine ragmen hisseyi düşürmediler ve 40 gundur kırmadıgı dolar direncini kırdı hısse İcin daha saglıklı oldu

Hısseyi bugun kendi haline burakmıslar hacımsız düşüş var. TL ıcın cızgıyı alltan cekıp takip edilebilir. dolarda buyuk bir canak var kısa da ve dırenc uzerıne attı kapanıs lar yaptı. bundan sonra borsa da asırı bir düşüş olmaz ise sıkıntı olmaz.
    Yarırım tavsiyesi degildır.

Investte ihaleyi kazandı diye bir bildirim daha var. Bilgisi olan varmı acaba.

6. Bugun botas in ihalesi vardı celik boru alımı ihalesi sanırım onu yazmıslardır. Gecen sene de almıstı 5 subat ihale gunuydü tabi girdimi girmedimi bilgimiz yok şirkete sormak daha mantıklı tabi haberdar olanlar olabilir. Şirket ihaleye girse teklif verdik falan acıklama yapması gerekir ama bunlarda boyle bir haber akisi olmuyor girdiyse kazanırsa düşer.
    Yatırım tavsiyesi degildır

7. Terki joe minarenin ışıkları yandı orucunu açabilir erbosan pastasından bir dilim alabilirsin, senin anlayacağın Abbas da vaktin tamam olduğunu söylüyor ama sen gene de pencereden bak ışığı görmeden tulumba tatlısını yutma ytd

Yarın güzel bir gün.
    Erbos
    Nuh
    Oocd
    Aşklarım. Ytd.

Sayfa 455/799 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz