Sayfa 456/992 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Parsan için işler hep ters gitti 2008'de de asil çelik paylarını borsada satacaklardı 2007'de başladı çalışmalar kriz olunca vazgeçildi. Eski genel kurulların birinde tam hatırlamıyorum tamamen yeni fabrikaya taşınmak eski fabrikayı değerlendirmek konuşulmuştu. Uygun şartlar sağlanırsa neden olmasın finansmana ihtiyacı olduğu bu dönemde bence uygun olur arazi satışı...

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Neden yükseliyor bu?

Pendik E5 te eski fabrika arazisi bitişiğinde 50 dönüm olan eski malazlar fabrikası arazine inşaat izni cıkmış kiptaş dev bir projeye başlamış..
    Acaba primde bu durumun bir etkisi mi var?

32-33 civarında alım yapmıştı sanırım. Aslında Fatma Neşe Yamantürk'te daha fazla lot vardı ne oldu da 100 binlere düştü onun açıklaması gelmedi sanırım...

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    35 lerden patron alim yapmisti yanlis mi hatirliyorum.
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Parsan için işler hep ters gitti 2008'de de asil çelik paylarını borsada satacaklardı 2007'de başladı çalışmalar kriz olunca vazgeçildi. Eski genel kurulların birinde tam hatırlamıyorum tamamen yeni fabrikaya taşınmak eski fabrikayı değerlendirmek konuşulmuştu. Uygun şartlar sağlanırsa neden olmasın finansmana ihtiyacı olduğu bu dönemde bence uygun olur arazi satışı...

32-33 civarında alım yapmıştı sanırım. Aslında Fatma Neşe Yamantürk'te daha fazla lot vardı ne oldu da 100 binlere düştü onun açıklaması gelmedi sanırım...
    Fatma Hanim gene alim yapmis;);)
    Ben parsan in degerinin dusuk oldugunu dusunuyorum.onceden de dusuktu halen dusuk dgerine bir turlu gelmedi.Belki ilerde gelir.
    Ytd

3. 35'e kadar ucuz sayarım ben de...

4. Ben 100 den sonra, fiyatı için yorum yaparım. Yüzün altı umrumda olmaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yok mu arttıran ?

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar parsanın $ zirvesi neresi? Bilen bi arkadaş yazarsa sevinirim. İnşallah açılışta pozisyon açmayı düşünüyorum. Tüm yatırımcılara sağlıklı ve bol kazançlar dilerim.

7. Tahminen bi 5 yıl beklemen gerek desene

Alıntı Originally Posted by balogluarifali Yazıyı Oku
    Ben 100 den sonra, fiyatı için yorum yaparım. Yüzün altı umrumda olmaz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2018 > 5,55 > 46,80

2021 > 5,85 > 49,40

Benim de hedefim 5.55 idi tabi o zaman kur düşük baktım geçti biraz bekleyeyim dedim pullback'ti şimdi dönerdi bi baktım tepetaklak...

Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Arkadaşlar parsanın $ zirvesi neresi? Bilen bi arkadaş yazarsa sevinirim. İnşallah açılışta pozisyon açmayı düşünüyorum. Tüm yatırımcılara sağlıklı ve bol kazançlar dilerim.

Sayfa 456/992 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •