Sayfa 456/485 İlkİlk ... 356406446454455456457458466 ... SonSon
Arama sonucu : 3879 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Bu arada bu sermaye yapısıyla bir yerlere gitmesi helede bilişim sektörünün bu dönemde görmüş olduğu kıymet le beraber bir yerlere gelmesi çok zor.
    Tam da bu yüzden bu sermayeyi artırması lazım benim acizane görüşüm bu yönde.Malum sermaye artırımı karartı aln firmaların akıbeti ortada sabırla bekleye devam ediyorum yönetim bu kararı er veya geç alacaktır umarım. Akai taktirde bu sofradaki payı Link in çok az olacaktır.
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

2. Tahtacı zibil(kırıntı)temizlemeyle meşgul. Işinin bitmesi çok uzun sürmez çünkü link tahtasında ekmek yemek zibillerin harcı değil.

3. Yalniz tuhaf giden bir durum var..aslında link borsa fiyat istikrarı yok.. tam hırsız tahtası alan gelip çalacağını alıp kaçıyor..

Fakat şu 3 gündür eylül 8 ve bugün dahil şuana kadar global 77 bin lot artı da ve maliyet 33.65 ..bu kadar mal aldın 30 çöküyor tahta 1 ev parası kaybettin ne bekliyor artı garanti yatirim gedik ..hepsinin maliyeti 33 üstü..film izler gibi izliyor lar..

36.88 den 30.88 kadar düştü..bölye bir şirketin yüzüne kim se bakmaz... 0 güven yani..tam bir hırsız tahtası..

4. 2 gün dur düşen teknoloji şirketlerinde yükseldik den sonra %20 dusen tek şirket..

Ne armada ne arena bugün gibi düşmedi..

Patronlarının yüzüne bakmadığı sahipsiz bir şirket borsada link..

5. 2 gün dur düşen teknoloji şirketlerinde yükseldik den sonra %20 dusen tek şirket..

Ne armada ne arena bugün gibi düşmedi

6.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Tahtacı zibil(kırıntı)temizlemeyle meşgul. Işinin bitmesi çok uzun sürmez çünkü link tahtasında ekmek yemek zibillerin harcı değil.

Kagan bey birde kırın ti lardan bahsettiniz bu hisse 2 günde 2.4 milyon işlem yaptı dikkatinizi çekerim..1.7 milyon piyasa dönen mal var..

7.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    2 gün dur düşen teknoloji şirketlerinde yükseldik den sonra %20 dusen tek şirket..

Ne armada ne arena bugün gibi düşmedi..

Patronlarının yüzüne bakmadığı sahipsiz bir şirket borsada link..
    Ulver niye bu kadar tepkilisiniz. Arena indes yükselen grubun hepsi benzer hareketler yapıyor. Link in 3. Tavan denemesinden dönmesi çok da tuhaf değil. Derinliği olmadığını biliyoruz. Ama hacim var orası kesin. Bu hisse 40 a 50 ye yükselecekse elvet böyle sert hareketler olacak. Değerlendiren ister benim gibi sat al yapar değerlendirir. İster Kaan gibi oturur hedefi bekler.

Ben tahtanın hareketliliğinden oldukça memnunum. Eskiden 3 4 gün yatar bir gün sert hareket ederdi. Son bir aydır kamikaze maşallah al gülüm ver gülüm. Beğenmediyseniz bence Arena daha iyi bir seçenek sizin için

8. Bu arada ulver yanlış anlamayın tepkilerinize hak veriyorum ama bu tahtanın doğası böyle zaten

Sayfa 456/485 İlkİlk ... 356406446454455456457458466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •