Sayfa 457/651 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Adama sormazlarmı konkordate ye baş vurup mağazaları kendin işletmek varken neden cb digitale kiraladın diye ama kimse sormuyor

2. Bundan sonra ne haber gelebilir ki eğer cbdigital e kiraya verilmemiş olsaydı her türlü haber gönderirler di şimdi gönderecekleri haber karşılık gormez çünkü herkes biliyor ki haber uyduruk gerçek olansa imzalanan kira anlaşması şimdi deseki biz ortak bulduk inanan olurmu sizce

3.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Bundan sonra ne haber gelebilir ki eğer cbdigital e kiraya verilmemiş olsaydı her türlü haber gönderirler di şimdi gönderecekleri haber karşılık gormez çünkü herkes biliyor ki haber uyduruk gerçek olansa imzalanan kira anlaşması şimdi deseki biz ortak bulduk inanan olurmu sizce
    Bence bu saatten sonra olumlu bir haber gelme ihtimali bizim Avrupa birliğine girme ihtimali mız kadar

4. Arkadaşlar bunların hisseleri hep küçük yatırımcıda mı.Öyle olsa bile 600 milyon borcun yanında 30 milyonluk hisse değeri çok mu önemĺi onlar için bence bu kiralama işinin içinde başka iş var.Birde bunların hala küçük yatırımcıyı mağdur edince eline ne geçecek.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bunlar Ahireti hesabı düşünen insanlar inşaallah bizleri daha fazla mağdur etmezler.

6.  Alıntı Originally Posted by ahkulak Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bunların hisseleri hep küçük yatırımcıda mı.Öyle olsa bile 600 milyon borcun yanında 30 milyonluk hisse değeri çok mu önemĺi onlar için bence bu kiralama işinin içinde başka iş var.Birde bunların hala küçük yatırımcıyı mağdur edince eline ne geçecek.

Yok abi öküzün altında buzağı aramaya gerek yok sitenin kiralanmasinda ne iş olacak adam cikmazda

7. benimki biraz ölünün arkasından kötü söz soylememek düstürüne uymak gibi olacak(hepinize yakını akgiray i gömdü çünkü)ama,buralardaki derin düşünceli ve engin analiz yetenekleri olan kişilerden af dileyerek (düşünürken)diyorum ne oldu?gördüğüm;piyasada agrasif büyüme hedefleri olan bir firma satın almalarla büyümesine devam ederken,piyasa kuralları değil orman kanunu işletildi ve çelme değil cana kastedildi(tedarikçiler marifetiyle hayati damarlari kesilip yaşam şansı tanınmadı).peki ne yapmaya çalişıyor akgiray(bence)önce; durum kötü, toparlamam için para verin ki hem kendimi hem alacaklarınızı kurtarayim dedi(unutmayın bunu deneyenlerden biri şuan ABD başkanı)baktı alacaklıların bir kısmının niyetleri kötü(helva yemek istiyorlar)hayatta kalmak için mevzuatın açıklarından faydalanmaya çalışıyor.alacaklı (vampir kısmına)olanlara bana fazla dokunamazsınız sizin paralara yazık olur diyor.hem üzümü yemek hem bağcının helvasını yeme niyetindekiler üzümden uzun zaman önce vaz geçti,helvanın da çantadaki keklik olmadığını anladı bence.şimdi karar aşamasındalar,ya ölmek var dönmek yok deyip alacaklarini kilo işi faktoringlere satacaklar(üstüne bir bardak soğuk suya razi olacaklar)yada (salladık ama yıkılmadı ne yapalım elimizden geleni bukadar deyip)piyasanın zararın neresinden dönersen kardir prensibine uyacaklar.bir ihtimal daha var (yok oda ölmek deil)tabi;olayın sadece bir adam göndermeyerek(hemde araları kötü olmasına rağmen) trcell i kurtaran ve kamu bankaları marifetiyle alacağın yarısına sahip olan hükümetin önüne belmesi.buraya kadar fillerin tepişmesini yazdım(görebildiğim kadarını)biz çimenleri(k.yatırımcı) ilgilendiren pek bişey yok,bizi dikkate alan da yok bence,yine makus talihimizi yaşayacağız(çoğumuzda ezilmeyi göze almış)ezileceğız.peki ben ne bekliyorum ya aşırı hırs var bende,yada mazo yum.kestiğim kolları dikkate alınca hırstan birazdaha uzağım sanki.
    yatırım tavsiyelerinin nerden alınıp kimlerin verdiğini buradakilerin bildiğini varsayarak detaylara girmiyorm.
    yatırım tavsiyesi verecek yetkinliğe sahip değilim.

8. Buraya kadarmış BİMEKS çalışanlarına,paydaşlarına,ülkemize yazık oldu mutlumusun akgiray merak ediyorum kurulan cd şirketinin arkasında ki görünmez el senin elin olabilir mi acaba mesela Amerika'da sigorta şirketlerinin ve bankaların dedektifleri var sahte,yalancı ,dolandırıcı peşine düşüyor aslında spk şirketleri Batıranların peşine düşüp rahat nefes almalarını izin vermeyecek aslında tmsf bu uygulamayı yapıyor sanırım benim şahsi görüşüm akgiray peşini bırakmamak lazım

Ytd

Sayfa 457/651 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •