Sayfa 457/967 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Genel takas dağılımı paylaşabilirmisiniz? Teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    1.57 ve sonrada 1.51 olsun Forum Şenlenir .
    Sonrasını sonra düşüneceğiz .
    ISYAT a rağmen çıkar diyenleri hiç duyamıyorum acaba neredeler .
    15.00 den sonra borsayı Ereğl ve KRDMD ile yukarı alacaklar .
    endeksi kimse kaldıramaz. bugun 100k altı kapıcaz malın altına giren altında kalır buralarda

3. 100 bin altı da görüldü bistte şenlik başlıyor yavaştan, seçim, küresel piyasa, politik risk ayağına satışta yapmaz bunlar. Kürkçü dükkanı misali döndük dolaştık 1.50 lere geldik.

https://youtu.be/xNvWP9thXow

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,909
    1.51 TL ye daha kriz yeni başlamışken geldik . Yakında açığa satışı serbest bırakırlar .
    Önemli bir dip not : açığa satış yasaklandığında bu kağıdı alabilirsiniz . Demek ki Speğin tarzı bu .
    1.51 Krizden önceki yerimiz idi . Sanıyorum onun da altına geleceğiz çünkü çok kötü fena basıyorlar . Acımasızca veriliyor . Ne zaman alacağımı şaşırdım . Sanıyorum 10 Hazirandan sonra ilgime girecek . Seçimler hele bir bitsin . Sonrasına sonra karar verilmeli . Malı patlattılar KY nın kucağına verdiler . Herkes rahatladı .
    Yazdık uyardık İTELİYORLAR dedik . VEBAL alma dediler . Geldiğimiz yere bak . ISYAT Topluyor ama nafile .
    0.02 % almak için milyon lot çeviriyorlar .
    Başka ne diyem Hayırlı olsun çöp e dönüştürdüler kağıdı .
    Az daha iteleseler bitecek kimse kalmayacak .

Alıntı Originally Posted by effect Yazıyı Oku
    Sayın bay merakımı hoş görünüz lütfen,siz bu hissede biliyorum uzun zamandır okuyup yazıyorsunuz.yalnız dikkatimi çeken bir husus var oda siz bu hissenin yükselişinden ya hoşnut değilsiniz yada ironi yapıyorsunuz.acaba çok fazla malmı kaptırdınız geri gelsede alsam mı diyorsunuz da hep negatif yazıyorsunuz yada ne?
     Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Tespitleriniz tamamen doğru . 1.51 den aldığım tüm malı 2.38 - 2.5x Li rakkamlara kaptırdım .
    Geri gelse de alsam diyorum o da doğru . Hatta 1.31 olsa da daha da alsam diyorum .
    1.07 Olsada muhteşem girerim de diyorum . Her zaman ana lotlarım durur oradan da verdim .
    Beklentilerime ters bir hareket söz konusu olduğu nu düşünüyorum . Sebepleri aşağıda .

1 eldeki mallarımızın iyi olanları ( radore , Num num ve Tatilbudur ) atmosfer nedeni ile satışa uygun değil
    Çok kar elde edilemez müşteri bulmak ta olduk zor .
    2 ortopro ve nevotek hiç uygun değil hala yatırım talebi ve ciro artışı yakalayamadılar
    3 ISYAT veya ISGSY haber vermeye değer hiç bir şey paylaşmıyor . Düşmesi onlara uygun topluyorlar .
    4 Bence Geleceğin borsa şirketleri Girişim sermayeleridir o yüzden ilgim dahilinde
    5 FK Girişim şirketlerinde önemli değildir .
    6 PD/DD daha belirleyicidir .
    7 Num num daha çok şübe kapadı en az 20 tane daha açmalı
    8 Radore bence Oldukça iyi ama cirosu ve karlılığı artmalı
    9 Tatil budur mutlaka ve mutlaka kar ettikten sonra ( 2 yıl ) satılmalı 2 yıl daha var
    10 Durup dururken hiç haber ve satışa uygun bir şirket yokken neden hissemiz çıktı .
    Mantıklı hiç bir açıklama bulamıyorum .

Dediğiniz gibi aşık olduğum severek topladığım bir kağıttır .
    Benim için vazgeçilmez derece önemlidir .
    IŞ Grubunun da gözbebeği olacağına inanıyorum
    Yatırımları 6 şirket yerine gönül isterdi ki 26 Şirkete çıksın .
    Sürekli gündemde olsun
    .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    1.51 TL ye daha kriz yeni başlamışken geldik . Yakında açığa satışı serbest bırakırlar .
    Önemli bir dip not : açığa satış yasaklandığında bu kağıdı alabilirsiniz . Demek ki Speğin tarzı bu .
    1.51 Krizden önceki yerimiz idi . Sanıyorum onun da altına geleceğiz çünkü çok kötü fena basıyorlar . Acımasızca veriliyor . Ne zaman alacağımı şaşırdım . Sanıyorum 10 Hazirandan sonra ilgime girecek . Seçimler hele bir bitsin . Sonrasına sonra karar verilmeli . Malı patlattılar KY nın kucağına verdiler . Herkes rahatladı .
    Yazdık uyardık İTELİYORLAR dedik . VEBAL alma dediler . Geldiğimiz yere bak . ISYAT Topluyor ama nafile .
    0.02 % almak için milyon lot çeviriyorlar .
    Başka ne diyem Hayırlı olsun çöp e dönüştürdüler kağıdı .
    Az daha iteleseler bitecek kimse kalmayacak .
    vallah de az iteleseler kimse kalmıcakmı. 10 numara daha ne isteyeyim. ne kadar az adam varsa o kadar hızlı yuksege cıkar.
    en son bunu 1.3 de kardemirde dediydim

6.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    vallah de az iteleseler kimse kalmıcakmı. 10 numara daha ne isteyeyim. ne kadar az adam varsa o kadar hızlı yuksege cıkar.
    en son bunu 1.3 de kardemirde dediydim
    Şirketin değeri tekrar 26 mio dolara geriledi. Ayrıca büyük ihtimalle bu hisseyi el atan henüz hisseden çıkmadı.
    İSGSY şirketleri kırılgan şirketler, kabul ediyorum ve fakat hepten dayanıksız olduklarını tahmin etmiyorum.
    Hisse daha gerileyebilir fakat benim tahminim gerilediği yerde kalmayacağıdır.
    Düzeltme geldiğinde muhtemelen geçen ayın hareketi gibi olur.
    O zamana kadar 'tamamdır' der geçerim.

7. Bu operasyonu yapan kimse zarar ettiği kesin. Elindeki malı henüz çıkamadı. Kağıdın yatırımcılar ve vurkaççılar için henüz bir cazibesi yok. %20' leri bir kaç defa daha göstermedikçe buraya kimseyi çekemez.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayın Baygeorge,
    Excel de yaptığınız takas dökümünü paylaşabilir misiniz?

2.40 dan sattığım İsgsy alım zamanı geldi.
    Ben yatırımlarımı orta ve uzun vade için yaparım.
    Seçimlerden sonra kim gelirse gelsin belirsizlik biteceği için borsa olması gereken yere gelecektir.

Sayfa 457/967 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •