Sayfa 458/913 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 7297 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Arefe günü bile gelmeden bayram namazına niyet edip safa durmayın. Ezanı selayi bekleyin. Burada çoğu kişinin maliyeti 5.50 üstü. İnsallah eski yerlerine döner ama tek çiçekle bahar gelmez çok dikkatli olma zamanı.

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yarın eksi açar sert duser insallah bugun alan olmamıştır bugün yem attilar hedef 2 ve altı kısa vadede stop can kurtarır hırs batırır ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by asit Yazıyı Oku
    1 - uzun süredir takip ettiğin kagit 60 kuruştan 7 tl olmus ama sen hiç yüklü almamış sin demekki tekniğin bi işe yaramaz ve cesaretini yok
    2 - adam 7 tl den bin tl lik alım yapmış parasi erimis şimdi buna aza tamah etmedi diyor kendince sukr ediyorsun
    3 - sen bu kafala gidersen ileride çok paran la spek olmayı hayalini kurma risk olmadan borsada kar yok git b tipi fon al
    4 - bu kagit hiçbir zaman tekniğe uymadi öyle grafikleri fal bakmaya benzemez
    5 - dolandırıcı olmaya ozenecegine birazda mağdurların hakkını savun
    6 - yukarıda yazdıklarımı okuduysan borsa sana göre değil Nikini degistir
    1- cesaretim olmasa 450.000 ile oynamam.
    2- 7 den alan iddaa dan 1.20 veren maça bassa daha mantıklı
    3- b tipi likit fon da var sepette şükür
    4- teknik taktik yok bam bam bam diye giden kağıdı gördük.
    5- cemas ta mağdur yok zarar eden kör yatırımcı var.
    6- borsa bana göre ki simdiye kadar 10 passat parası kazandım. Rent a car işi yapiyorum. Özelden yaz gel tanışalım. İş yerimde özel seans odam var senin gibi 1 elamana sadece kağıt takip ettiriyorum.

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ne kadar düşürmeye meraklı herkes arkadaş.. Ya.. Yok inşallah almamıştır. Yok bilmem ne... Ben aldım..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. rızanın yerinde olsam senimi düdüklemiş oluyorum?biraz empati yapın,yapamıyorsanızda yapana mani olmayın.rızanın her zamanki oyunları bunlar yeni değil ki

6. 6 aylık yasak çok uzun. bence şirket en kısa zamanda itiraz etmesi gerekir.. Bu duruma..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by seviciadam Yazıyı Oku
    rızanın yerinde olsam senimi düdüklemiş oluyorum?biraz empati yapın,yapamıyorsanızda yapana mani olmayın.rızanın her zamanki oyunları bunlar yeni değil ki
    Vala rizanin yerine gecmek isteyen sensin dudukkermisin yoksa hergun kufurmu yersin bilemem empati yapiyorum bence kufur yersin

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by cimri Yazıyı Oku
    Siz manipülasyon yapıyor olsanız sermayeniz olan milyonlarca lotu yasak yiyeceğine emin olduğunuz hesapta tutar mısınız?
    zaten milyonu duyunca şaşırmıştım.
    Ama 7 bin ne yahu.
    Bi 100 -150 bin tamamda.
    yuh bir sürü insan var burda daha fazla elinde patlayan.

Sayfa 458/913 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •