Sayfa 459/563 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

Bofa 850 bin lot vermiş bugün daha ucuz ne varmış da satmış acaba..fk en düşük şirket ünvanı bizde herhalde ayıp..

Bir dost

17 sente hisse 110 milyon dolar pd tamam covid etkiledi ama thy pegasus ve diger ulasım ve turizm hisseleri tav holding mesela tarihi dibinde degil ustelik holding binasi enerji maden aracı kurum da var.Antalyada turizmdeyim iyimser sezon beklentileri var.Fakat piyasa da bu fiyatı veriyor.Bugunku devaluasyon sonrası artık satıp alınacak hisse de kalmadı gibi.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

Ne döndüyse şu son 1 haftada döndü. Tamamen sallıyorum, tahtaya çökmeye çalışan bir grup vardı, sayın patron da yakın arkadaşı olan Korkmaz bey'e "şunlara küçük bir hatırlatma yapabilir miyiz" ricasında bulundu ve bu KAP geldi. Bunca yıldır bu işin içerisindeyim, girmediğim çöplük kalmadı; 3 milyon lotu bu piyasadan hem de kağıda hiç bir hareket yaptırmadan nasıl aldılar halâ bulamadım. Aynı şekilde de satılıyor birilerine. Her gün açılışta en fazla 1.000-1.500 lot eşleşme gören kağıda bugün birden bire binlerce lot alım iştahı mı geldi birilerinden ??? Hadi canım...
    Bugün gelen açıklamadan sonra sadece bu olasılık kaldı elimde. Bakalım yarın anlarız nasipse.

valla benim elimde çöp olmuş bir yatırım kaldı ! makro ekonomik gelişmeler o kadar bozuldu ki, konuya artık mikro açıdan bakamıyorum.

rta tarafında yediğimiz gol bile değil

3 hafta da usd bazında %40 eksi yazdıktan sonra , gerisi lafı güzaf burda kar 150 gelse ne olur 200 gelse ne olur.

genelde bu tarz devalüatif hareketlere hisseler ilk başta olumlu tepki verip, sonra devriliyorlar. Gelişmeleri bir izlemek lazım.
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bugün gelen açıklamadan sonra sadece bu olasılık kaldı elimde. Bakalım yarın anlarız nasipse.
    "yatırım tavsiyesi değildir"

5. Bankalarda sıkıntı başlar yakında. Düşünsene 9 Tl den dolar alıp içerideki yandaş inşaatçılara % 1.25 faiz ile kredi veren kamu bankaları ne durumda ? Kamu bankası demek de ayıp bunlara RTE bankası demek lazım. Kamunun gram faydasına değil çünkü bu yapılan.

sn. hissedarxd dolar forumuna da not düştüm, bana göre çok kısa süre içinde imf'siz bir imf programı başlayacak gibi duruyor. Ona göre pozisyon almakta fayda var. "yatırım tavsiyesi değildir"
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bankalarda sıkıntı başlar yakında. Düşünsene 9 Tl den dolar alıp içerideki yandaş inşaatçılara % 1.25 faiz ile kredi veren kamu bankaları ne durumda ? Kamu bankası demek de ayıp bunlara RTE bankası demek lazım. Kamunun gram faydasına değil çünkü bu yapılan.
    "

"yatırım tavsiyesi değildir"

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. hissedarxd dolar forumuna da not düştüm, bana göre çok kısa süre içinde imf'siz bir imf programı başlayacak gibi duruyor. Ona göre pozisyon almakta fayda var. "yatırım tavsiyesi değildir"

"
    Nasıl bir yaklaşım olmalı, bu tip durumlarda nasıl pozisyon almak gerekiyor sn. Hayek. Genel anlamda öğrenmek için soruyorum yanlış anlaşılmasın. Yatırım kararım bana aittir müsterih olun.

Sayfa 459/563 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •