Onemli Gunler Banner
Sayfa 459/681 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Iskur tavan 500 isa 100 isb kac acaba

2.  Alıntı Originally Posted by istat Yazıyı Oku
    Iskur tavan 500 isa 100 isb kac acaba
    10989,60 ............

3. Şu ana kadar ISBTR nin bu denli sert yükselişinin sebebi net olarak bizler tarafından tam olarak bilinmiyor sadece tahminler var.Ancak birileri bizim tahminlerimizden farklı çok daha detaylı bilgilere sahipler ki alım yönünde bu denli agresif davranıyorlar

Beyler ıktıdarın konuyu gündeme taşıdığında en son kaldığımız yerı unutuyoruz, ne demıştı sayın cumurbaşkanı en son, hatırlayın konu ıle ılgılı kanun tasarısını ılglı bakanlığa hazırlaması ıçın talımat verdım demıştı .şımdı ıktıdara ve o bakanlığa yakın yatırımcı ağababalar o tasarının ne durumda olduğunu bılıyorlardır dıye düşünüyorum .daha bız bılmıyoruz(ama yakında bızde öğreneceğız)kağıt bu kadar agresıf yukarı yaptığına göre, mevcud durum bızım ıçın olumlu gıdıyor demektır. yanı tasarı hazır ve meclısın açılmasını beklıyor .sadece bız bılmıyoruz bunu zaten az kaldı yakında bızde öğrenırız (yarın açılıyor) benı asıl şaşırtan bu gün son seansta bu fıyata sadece 5 lot satış olması ,normalde 250- 300 lot satış olmalıydı ( çünkü daha öncekı yükselışlerde böyle oldu ) sanırım elınde yüksek mıktarda lotları olanlarda bırşeyler bılıyorlarkı böylesı cazıp rakamlara bıle satmıyorlar diye düşünüyorum .bakalım artık bu uzun soluklu maçın 85.dakıkası oynanıyor dıye düşünüyorum( benım ıçın öyle kağıda gırışım 2010 lot başı malıyet 2000 dolar)umarım son dakıka gollerıyle maçı galıp bıtırırız.....

5. Meclısin açılış tarihi 23 Nisan'a ertelendi...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. beyler bişey sorcam

işkurda %50 ye kadar artıp azalabiliyor fiyat gun içinde..iş b de ise %20 bunun nedeni nedir? sayıca az hisselerdemi oluyor yoksa fiyatı yuksek olan hisselerdemi oluyor o %50 tavan olayı?

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Meclısin açılış tarihi 23 Nisan'a ertelendi...
    Evet öyleymış,yanı bılemedım şımdı ,23 üne kadar yükselmeye devam edermı, yoksa satışmı yer .bakalım göreceğız hep beraber...

te gören varmı arkadaşlar ...

Sayfa 459/681 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •