Sayfa 46/177 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1413 madde; 361 - 368 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Sanmıyorum, borsa hareketleri olsa gerek.

Afiliasyon ortak işbirliği demek, mevzuatı var, masrafların paylaşılması söz konusu olur ve gecmişe yönelikte bir gelir olabilir gibi duruyor.!
    SEVGİLİ ACEMSAH HACİM ÇOK DÜŞÜK. DAHA SERT HAREKETLER YAPMASINI BEKLİYORUM ANCAK BOFA BUGÜN ALDIĞINI YARIN VERİYOR. 3.ÇEYREKTE VE 11.AYDA AVM nin ALIM İŞLERİ BİTTİKTEN SONRA DELİ KAPLAR GELMESİNİ BEKLİYORUM. TEŞVİK VERİLMESİ, AVM NİN BİR KISMININ HASTANE VE OTELE DÖNÜŞMESİ GİBİ. BU HABERLER BİZİ 3 LÜ RAKAMLARA GÖTÜRECEK DİYE UMUT EDİYORUM. 3 HAFTAMIZ KALDI. HADİ BAKALIM NELER OLACAK

2.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    SEVGİLİ ACEMSAH HACİM ÇOK DÜŞÜK. DAHA SERT HAREKETLER YAPMASINI BEKLİYORUM ANCAK BOFA BUGÜN ALDIĞINI YARIN VERİYOR. 3.ÇEYREKTE VE 11.AYDA AVM nin ALIM İŞLERİ BİTTİKTEN SONRA DELİ KAPLAR GELMESİNİ BEKLİYORUM. TEŞVİK VERİLMESİ, AVM NİN BİR KISMININ HASTANE VE OTELE DÖNÜŞMESİ GİBİ. BU HABERLER BİZİ 3 LÜ RAKAMLARA GÖTÜRECEK DİYE UMUT EDİYORUM. 3 HAFTAMIZ KALDI. HADİ BAKALIM NELER OLACAK
    SESİMİ DUYDU HACİM YAP BİRAZ SEVGİLİ TINAZ. 3 LÜ RAKAMLARDA SENİN DE HABERLERİN SAĞDA SOLDA ÇIKMAYA BAŞLAR NASIL OLSA

3.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Asuzu Adeli borusanı 50 liralardan 800 liralara götüren abiler topluyor işte yavaş yavaş...
    Ne acelesi var..?
    ev hanımlarıda topluyor, Japon ev hanımları bile tınaztepe topluyor, Yakında o dediğiniz üç haneli rakamlar gelir elbet.
    Abilerin cebine kuvvet.!

Bol kazançlar olsun.!
    2 Milyar Dolar

4. İnciraltı toprak sahiplerinden Erdoğan'a davet!

İnciraltı planlarının yapılmasından dolayı büyük mutluluk yaşayan İnciraltı toprak sahipleri, TEKNOFEST için İzmir’e gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı İnciraltı’na davet etti. İNGEDER Başkanı Tayfun Karabulut, “Sayın Cumhurbaşkanımız Çeşme Otoyolu’na astığımız afişe kayıtsız kalmadı ve planlarımız çıktı. Kendisine teşekkür etmek istiyoruz†dedi

https://www.haberhurriyeti.com/haber...kuru-ve-daveti
    2 Milyar Dolar

5. Adana Erzin hastanesi başhekimi covid nedeniyle hayatını kaybetmiş.
    HES uygulaması hayat eve sığar uygulaması güncellenmiş twitterde trend olmuş.

Bu covid umarım kapanma gerektirmez
    Bulaşıcı salgın hastalıklarda Covidin tekrar yükselmesi et ve süt ürünleri pazarını olumsuz etkileyen hayvanlardaki Sat-2 ( şap) ve brüsela bulaşıcı salgın hastalıkları deprem üzerine ekonomiyi olumsuz etkiliyor.

Tınaztepe sağlık güvenli liman.

Artık üç haneye yolculuk her an başlayabilir.
    Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

6. Bütün sağlıkçılar +4 üstü...RTALB,, İLAÇ SERUM TAVAN NERDEYSE BİZ EKSİ. HİÇ AKLA YATKIN DEĞİL

7. nedendir ki....
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

8. acaba fazla mı pirimli yoksa beklentiler daha büüyük ondan mı baskı var ...zaman gösterecek bakalım
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Sayfa 46/177 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •