Sayfa 46/157 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 361 - 368 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Arkadaşlar bir daha sonra sorayım, İstanbul dışındakiler nasıl başvuracak?

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir daha sonra sorayım, İstanbul dışındakiler nasıl başvuracak?

Ankaradakiler nereye başvurabilirler?
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

3.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Sn. Er Ad şehir dışında olanlar posta yoluyla işlem yapabiliyor mu ? Ek bilgilere iban no yazdınız mı? Teşekkürler

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ha evet iban no da yazdım onu unutmuşum, sağolun yukarıya da ekledim bu bilgiyi.
    Başvurunun adrese de gönderilebileceğini zaten telefonda söylemişlerdi, yalnız kargoya verseler daha iyi dediler postalar bankaya ulaşmayabiliyormuş çünkü, neden bilmiyorum da.

4.  Alıntı Originally Posted by Er Ad Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben dün dilekçemi bıraktım, o taraflardaydım zaten. Başvurmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olması için neler istendiğini yazayım

1. Dilekçe yazıyorsunuz ıslak imzalı(Şu aracı kuruluş nezdinde şu kadar ASYAB hissem var, şirketten bu hisseler karşılığı hak edişimin verilmesi için gereğinin yapılması vs. şeklinde)
    2. Dilekçede altta iletişim bilgilerinin de yer alması isteniyor, adres, telefon, varsa mail vs. Bir de IBAN no.
    3. Ne kadar hisseniz olduğunu gösteren portföy dökümü, dekont vs. birşey istiyorlar.
    4. Kimlik bilgileriniz için kimlik fotokopisi.

Bunları girişteki danışmaya teslim ediyorsunuz, başka birşey yok.

Yer Ümraniye'de bankanın genel müdürlüğü, aynı yerde devam ediyorlar. Şimdi Vakıf Katılım gelmiş oraya, onların tabelası var şaşırtmasın sizi.

Şehirdışındakiler adrese yollayabiliyorlarmış, ıslak imzalı olmak kaydıyla. Fakat postalar ulaşmayabiliyormuş nedense kargo daha iyi olur dediler.

Burda belirttim arkadaşlar

Dilekçe de , örneğin 5000 adet hissem olsun, maliyeti de 80 kuruş olsun.bana maliyeti 4000 TL olduğu bir için,4000 TL nin ödenmesini mi talep edeceğim....ne edeceğim????

6. arkadaşlar ALLAH aşkına il dışı bulunanlar her hanği bir içra dairesine başvuru yaparlarsa onları 1.icra adına bir içra dairesine yönlendirirler diye bilği aldım ve eski yazılarımda paylaştım çok mu zor bir içra dairesine gidip bilği almak alacaklıların listesi uyap düşmüş işimizi niye saglama almıyorsunuz hissesi olmuyanlar bizimle çok dalga geçti ve yalan yanlış bir çok habr yazdı ve halede yazıyor yanlış yönlendiriyor düşenin dostu yine düşendir

7. uyap listesinde 225 şahıs 175 kurum kuruluş şirketler ...vb var resmi kurumlar ve yabancı ülkenin enerji bakanlığı bile var

Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    uyap listesinde 225 şahıs 175 kurum kuruluş şirketler ...vb var resmi kurumlar ve yabancı ülkenin enerji bakanlığı bile var
    Hangi bulümunde arkadaşım, bulamadım.

Sayfa 46/157 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •