Sayfa 46/365 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 2916 madde; 361 - 368 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. SAYIN
    YAKIN İZLEME PAZARI yada eski adı ile GÖZALTI PAZARI HİSSELERİNE OLUMLU YÖNDE BAKAN KÜÇÜK YATIRIMCILAR
    BU FORUMUN TÜM TOPİKLERİNİ OKUMADAN ve ARACI KURUMUNUZA SORMADAN DANIŞMADAN
    KESİNLİKLE BU ve BENZERİ gözaltı pazarı YADA yakın izleme pazarı NA DAHİL HİSSELERE BULAŞMAYIN
    BUNLARIN TAMAMI BIST ve SPK TARAFINDAN KÖTÜ VE BERBAT EKONOMİK TEMELLERDE HİSSELERDİR
    O NEDEN İLE BU PAZARDA İŞLEM GÖRMEKTEDİRLER
    BUNLARIN TAMAMI NEREDE İSE İFLAS IN EŞİĞİNDEDİR

BİLGİLERİNİZE
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

2.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    SAYIN
    YAKIN İZLEME PAZARI yada eski adı ile GÖZALTI PAZARI HİSSELERİNE OLUMLU YÖNDE BAKAN KÜÇÜK YATIRIMCILAR
    BU FORUMUN TÜM TOPİKLERİNİ OKUMADAN ve ARACI KURUMUNUZA SORMADAN DANIŞMADAN
    KESİNLİKLE BU ve BENZERİ gözaltı pazarı YADA yakın izleme pazarı NA DAHİL HİSSELERE BULAŞMAYIN
    BUNLARIN TAMAMI BIST ve SPK TARAFINDAN KÖTÜ VE BERBAT EKONOMİK TEMELLERDE HİSSELERDİR
    O NEDEN İLE BU PAZARDA İŞLEM GÖRMEKTEDİRLER
    BUNLARIN TAMAMI NEREDE İSE İFLAS IN EŞİĞİNDEDİR

BİLGİLERİNİZE
    VOLBOR şirketlerin varlıklarını incelemeden standart yazıyı bütün hisselere yazmaktaki anacınız nedir?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    VOLBOR şirketlerin varlıklarını incelemeden standart yazıyı bütün hisselere yazmaktaki anacınız nedir?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Bu yorumlardaki ANA GAYE Spekülasyon yapıp milletin moralini bozup insanları hisseden zararla çıkarmak.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...099#post503099

Haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. herkese merhaba,

şirket yönetimi nedense arsa konusunda dut yemiş bülbüle döndü.

Arsayla alakalı son haber OSB dışına çıkmasının kesinleşmesi sonrası şöyleydi :
    Yönetim Kurulumuz OSB sınırları dışarısına çıkarılan parsellerle ilgili olarak;

Yönetim Kurulumuz tarafından, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kararı gereği kesinleşen ve Niğde OSB sınırları dışarısına çıkarılan 458 ada ve 2, 3, 4, 5, 6, 7 numaraları parsellerle ilgili; Niğde OSB'nin 20.03.2017 tarih ve 0794 sayılı yazısı ile şirketimize tebliğ ettiği yazının gereği olarak, 458 ada ve 2, 3, 4, 5, 6, 7 numaralı (445.991,45 m2 toplam büyüklüğündeki) parsellerle ilgili bundan sonra yapılması gereken tescil işlemleri ve bundan sonraki değerlendirme süreci ile ilgili ön çalışmaların başlatılması konusunda oy birliği ile karar verilmiştir.

Bu haber 21 Mart tarihli..

Şimdi sormak lazım, taaa o zamandan bu zamana kadar ne işler çeviriyorsunuz, kamuya açıklama yapmadan el altından ne gibi değerlemeler yaptırdınız, ne gibi projeler hazırlattınız, neden bunlar hissedarlarla paylaşılmıyor, bu yaptığınız doğrudan sermaye piyasası hükümlerine aykırı değilmi, suç teşkil etmiyor mu?

Yönetimi bir an önce hissedarları konuyla ilgili en ince ayrıntısına kadar aydınlatmaya davet ediyorum...

Milleti yeterince ahmak ve aptal yerine koyduğunuz yeter..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    herkese merhaba,

şirket yönetimi nedense arsa konusunda dut yemiş bülbüle döndü.

Arsayla alakalı son haber OSB dışına çıkmasının kesinleşmesi sonrası şöyleydi :
    Yönetim Kurulumuz OSB sınırları dışarısına çıkarılan parsellerle ilgili olarak;

Yönetim Kurulumuz tarafından, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kararı gereği kesinleşen ve Niğde OSB sınırları dışarısına çıkarılan 458 ada ve 2, 3, 4, 5, 6, 7 numaraları parsellerle ilgili; Niğde OSB'nin 20.03.2017 tarih ve 0794 sayılı yazısı ile şirketimize tebliğ ettiği yazının gereği olarak, 458 ada ve 2, 3, 4, 5, 6, 7 numaralı (445.991,45 m2 toplam büyüklüğündeki) parsellerle ilgili bundan sonra yapılması gereken tescil işlemleri ve bundan sonraki değerlendirme süreci ile ilgili ön çalışmaların başlatılması konusunda oy birliği ile karar verilmiştir.

Bu haber 21 Mart tarihli..

Şimdi sormak lazım, taaa o zamandan bu zamana kadar ne işler çeviriyorsunuz, kamuya açıklama yapmadan el altından ne gibi değerlemeler yaptırdınız, ne gibi projeler hazırlattınız, neden bunlar hissedarlarla paylaşılmıyor, bu yaptığınız doğrudan sermaye piyasası hükümlerine aykırı değilmi, suç teşkil etmiyor mu?

Yönetimi bir an önce hissedarları konuyla ilgili en ince ayrıntısına kadar aydınlatmaya davet ediyorum...

Milleti yeterince ahmak ve aptal yerine koyduğunuz yeter..
    isteyen herkes aşağıdaki linkten konuyla ilgili şikayetini spk ile paylaşabilir.

https://beb.spk.gov.tr/

ben formu doldurup dilekçemi yazdım, isteyene özelden gönderirim yazdıklarımı
    Son düzenleme : Vob24; 02-10-2017 saat: 13:39.

7. ben istiyorum sayın vop 24 .... ÖRNEK OLARAK... BİRDE ŞUNU YAZAYIM ...EN SON TOPLANTIYA KATILAN ARKADAŞIM ANLATMİŞTI ....ARAZİNİN ÜZERİNE KENDİLERİNİN BİŞİY YAPABİLECEK EKONOMİK GÜÇLERİ ZATEN ŞİRKETİN YOK ...B U ARAZİNİN NASIL DEYERLENECEGİNE DAİR TOKİ NİN İŞ MERKEZİ TOPLU KONUT GİBİ PROJELER İÇİN YETKİLEİRYLE GÖRÜŞTÜKLERİ Nİİ SÖLEMİŞTİ ...OSB .DEN ÇIKTIKTAN SONRA ..EYER Bİ ANLAŞMA SAGLANDIYSA Kİ YATIRIMCIYA DUYURULMADI ...ARTI TOP TOKİDE OLURKİ ...NEZAMAN YATIRIM YAPACAKLARI FALAN ONLARIN KEYFİİNE KALMİŞ OLUR ....ZİRA TOKİNİN DURUMU ORTADA ...YTD

8.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    ben istiyorum sayın vop 24 .... ÖRNEK OLARAK... BİRDE ŞUNU YAZAYIM ...EN SON TOPLANTIYA KATILAN ARKADAŞIM ANLATMİŞTI ....ARAZİNİN ÜZERİNE KENDİLERİNİN BİŞİY YAPABİLECEK EKONOMİK GÜÇLERİ ZATEN ŞİRKETİN YOK ...B U ARAZİNİN NASIL DEYERLENECEGİNE DAİR TOKİ NİN İŞ MERKEZİ TOPLU KONUT GİBİ PROJELER İÇİN YETKİLEİRYLE GÖRÜŞTÜKLERİ Nİİ SÖLEMİŞTİ ...OSB .DEN ÇIKTIKTAN SONRA ..EYER Bİ ANLAŞMA SAGLANDIYSA Kİ YATIRIMCIYA DUYURULMADI ...ARTI TOP TOKİDE OLURKİ ...NEZAMAN YATIRIM YAPACAKLARI FALAN ONLARIN KEYFİİNE KALMİŞ OLUR ....ZİRA TOKİNİN DURUMU ORTADA ...YTD
    özelden gönderdim.

toki ile anlaştıklarında yatırım ileri bir tarihe kalsa bile, belirsizlik ortadan kalkmış olacak. ayrıca şirket defter değeri de ciddi anlamda değişecektir.

Sayfa 46/365 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •