Sayfa 46/256 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 2042 madde; 361 - 368 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Gelıyor gelmekte olan

Vay vay vay
    geldi sevgili kwon3 snica dünden başladı alfas da bu gün ve ky yi ürkütmeden de artık toparlanmaz gibi %250 pirimi kısa vade begenmeyen düştükçe alttan vermeye başlar ky zihniyeti budur ve epeyce hırpalarlar gibime de geliyor hayırlısı ben 3 tavandan sonra peşini bırakmıştım hele rayına bir otursun bakarız o zaman.ky dostlara hayırlı kazançlar.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    geldi sevgili kwon3 snica dünden başladı alfas da bu gün ve ky yi ürkütmeden de artık toparlanmaz gibi %250 pirimi kısa vade begenmeyen düştükçe alttan vermeye başlar ky zihniyeti budur ve epeyce hırpalarlar gibime de geliyor hayırlısı ben 3 tavandan sonra peşini bırakmıştım hele rayına bir otursun bakarız o zaman.ky dostlara hayırlı kazançlar.
    Yarın bu hısse taban olsun elımdekı diğer hıseseden kademelı satıp yarın ve sonrakı gün düşüş gelırse bu hafta alfasta full bıle olabılirm !!!

Ah ulen ah ben bunların ciğerini bılirm ,, siz alfasın bu fiyatlarda kalabıleceğını mı düşünüyorsunuz ,, bu sektöre talep zirveler yapıyorken !!! İzleyelim gorelım cuma kaçtan kapayacağız
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yarın bu hısse taban olsun elımdekı diğer hıseseden kademelı satıp yarın ve sonrakı gün düşüş gelırse bu hafta alfasta full bıle olabılirm !!!

Ah ulen ah ben bunların ciğerini bılirm ,, siz alfasın bu fiyatlarda kalabıleceğını mı düşünüyorsunuz ,, bu sektöre talep zirveler yapıyorken !!! İzleyelim gorelım cuma kaçtan kapayacağız
    sevgili kwon3 ben hisse kötü demiyorum kısa sürede%250 yaptı ve ky de ki halka arzları geri almadan fizana götürmezler derim illaki ky yi bir ürkütmeleri gerekir bunu da korku tüneline sokarak yaparlar bu yüzden kar cebe yakışır ve hiç bir hisse altın degil hiçbir hisse de teneke degildir tabi spekler bunu iyi bilir bazısını %50- 60 bazısını bunun gibi ama illaki olgunları bir dökerler ki yük olmasın hakkınızda hayırlısı 30 senelik borsa bana bunu çok iyi ögretmiştir.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

aynısını kontr hktm gesan smrtg yasadık korkutup kalan lotları alma derdıne gırıyor tahtacı.bende fule yakın girebilirim bu hafta en gec haftaya buranın uzerınde oluruz gibi

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili kwon3 ben hisse kötü demiyorum kısa sürede%250 yaptı ve ky de ki halka arzları geri almadan fizana götürmezler derim illaki ky yi bir ürkütmeleri gerekir bunu da korku tüneline sokarak yaparlar bu yüzden kar cebe yakışır ve hiç bir hisse altın degil hiçbir hisse de teneke degildir tabi spekler bunu iyi bilir bazısını %50- 60 bazısını bunun gibi ama illaki olgunları bir dökerler ki yük olmasın hakkınızda hayırlısı 30 senelik borsa bana bunu çok iyi ögretmiştir.
    ilk tabanda 800 bın lot mal vardı hepsını aldılar ve brutte olmasından dolayı malı tekrar satışa yazamadılar..

kaldıkı ılk tabanda 10 bın lot üzerı emır beklıyordu ky nın buyuk çoğunluğu malı yazdı tabana ve alındı hepsı..akabınde bır taban daha geldı ve onuda aldılar..sonra 3. taban ,,zorakı taban kapatmaya çalıştılar..bu korku tunelı çok uzun surmez,yarın taban olursa 180 tl cıvarı bır taban rakamı var bence çok zor,, olursa oradan bıraz daha alım yapabılırım ..zaten by dahıl en ucuz malıyetler 150/200 tl arası..bu hıssede 150 tl altında pek malıyet yok gıbı varsada 135 cıvarı oda çok az..by nın malıyetı 200 cıvarı o yuzden malı fazla aşağı doğru kasamazlar kasarsa aldığı malı zararına vermesı gerekır..ekımde 500 mw çıkan,, yanı uretım kapasıtesı iki katına çıkan bır şirket var elımızde.. ve bu kar son çeyrege yansıyacak..hayırlısı ben umutluyum şahsen alfastan..yenı başlamasından dolayı potansıyel yuksek benım ıçın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. deniz yatırımın elındekı malın bıtmesı lazım,tahmınım halkaarzın oransal olmasından dolayı mal yuklu olarak denız yatırıma verıldı,denızde her tavanda az az satarak buraya kadar elındekı malın bır kısmını sattı,bugunde tabandakı malın çoğunluğu denız yatırımın,muhtemelen elındekı malın tamamını veya önemlı çoğunluğunu yarın satar..satmalıkı tahta nefes alsın..yenı malıyetler bu aralıklardan oluşmakta..

siz yınede dıkkatlı olun,,kademelı almak ve satmak daıma en ıyısıdır..borsa bu kımse ne olacagını bılemez,,bızımkısı sadece tahmın..

7. tabandan 1m lot işlem geçmiş. toplamda 9,2m lot var zaten. brüt takasa tabi olduğundan bu 1m al sat değil.

8. https://www.kap.org.tr/Bildirim/1084808

İlk kap hayırlı olsun ,, tabandakı lot sayısı 50 bın azaldı !!

Sayfa 46/256 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •