Sayfa 460/999 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: Viop - XXV

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLUv Yazıyı Oku
    eğitimde arkadaşlar dikenli tellerin arasından sürünerek geçiyordu ben üstünden atlardım yarbaya çaktırmadan
    Askerlik yapılırken sürtünme ya da dikenli tellerin altından sürünme eğitimi mi oluyor?
    1992 de levazım maliye okulunda yedek subay eğitimimi aldım ilk 20 gün yürüyüş, hafif eğitim. Yeminden sonra saat 15 e kadar ders sonra futbol, voleybol VS.

2. tcell de gel gel yapıyorlar...

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Askerlik yapılırken sürtünme ya da dikenli tellerin altından sürünme eğitimi mi oluyor?
    1992 de levazım maliye okulunda yedek subay eğitimimi aldım ilk 20 gün yürüyüş, hafif eğitim. Yeminden sonra saat 15 e kadar ders sonra futbol, voleybol VS.
    alayı sürünerek temizlediğimizi bile hatırlıyorum ben rutin spor bunlar

ama yürümeye ayak uyduramayan biraz engelli arkadaşım vardı hergün sopa yerdi

aynı koğuştaydık normalde askerlik yapmasa yapmaz ama abi napacaksın kız vermiyorlar demişti bana.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ben istihkamcıydım bomba-mayın...kamp için alayın arkasındaki koca tepeye tırmandırdılar elimizde tüfek, sırtımızda hayvan gibi çanta...1 gece çadırda kaldık domuzlar var etrafta...valla hiç öyle yedek subay falan dinlemediler eğitimde canımız çıkıyordu her gün...hiç futbol voleybol falan oynamadım...sürekli eğitim vardı...ya sınıfta ders ya sahada eğitim...

hiç yürüyüş yaptığımı hatırlamıyorum eğitimde...sadece yemin töreni için geçit yürüyüşü çalışmıştık...

defalarca ceza olsun diye yerde beton üstünde süründürüldüğümüzü hatırlıyorum...toz toprakta eğitimdeki sürünmeler hariç...

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku

5. hamdolsun gerçekçi olmayan programlarla yola devam ediyoruz..başlamış olan 2. dalgayı da yok farzediyoruz..Koç üni.den bloombergde konuk diyorki, prgogram için kaynak ne? korkuyorum 2001 in aynısı durum var, diyor..

6. https://www.birgun.net/haber/makalen...irdilar-317198

Van'da ‘makale yayımlama’ vaadiyle uluslararası alanda bilimsel içerikli yayın yapan internet sitelerinin kaynak kodlarını kopyalayıp, phishing (oltalama) yöntemiyle yaklaşık 50 kişiyi 1 milyon lira dolandıran şebekeye polis operasyon düzenlendi. Operasyonda yönetici konumunda İran uyruklu 4 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Ercüment Devlet Yahnici
    @edyahnici
    Sahte diploma yaptıracaktık bi arkadaşa, kalpazan dedi ki tıp hariç her bölümün diplomasını çözeriz. Tıp niye yok dedik, siz bu ahlaksızlıkla gider ameliyata girmeye kalkarsınız dedi. Memleketimin kalpazanındaki şuur akademisyende yok.
    Ercüment Devlet Yahnici
    @edyahnici
    ·
    30d
    Bu arada yüksek lisans tezini parayla yaptırmış biriyim. 500 lira vercem diye tezi yazan kızın burnundan getirdim, on kere yemeğe, bişeyler içmeye falan çağırdım, gel dedim benim evde yaz falan, hiç oralı olmadı. Teslim etti parasını aldı her yerden engelledi. Allah affetsin
    Vallah doğru söylüyor. Ortaokulda okulu kırdık, üstünden neredeyse asır geçmiş. Arkadaşın biri esrar nasıl alınır deyip duru. Cebinde tomarla para var. Kadıköyde bir torbacı mı varmış. Adamı bulduk, elimizde okul çantaları, çocuğuz abi. Adama esrar soruyoruz. Adam, ''Ulla didi itoğlu itler,eşşek herifler,gidin okulunuzu okuyun,deyyuslar''.Esrar almak isteyen arkadaşa tokadı bir bastı. Kaçtık. Adam arkamızdan da kovaladı yani. O kadar korkmuştum ki, bir daha öyle bir teşebbüste hiç bulunmadım.

Eskiden başkaydı be ya...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

7.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    borsaya para yatırmak mı?

yoksa reelde mal sahibi olmak mı?

2012 yılında 320,000 tl ye aldığım evin fiyatı şuanda 1,100,000 tl...

işin komiğide bu evi emlak konut yaptı...

ben evi aldığımda emlak konut 2 liraymış şimdi 1,73...

evi yapanı almak bu sattığı evdende ettiği karı cebe atmak demektir...

fakat öyle bir yiyorlarki bu hisse fiyatlarına yansımıyor...

o yüzden borsaya uzun vadede yatırım pişmanlıktır.
    Sayın Akçay, kriz sonrası alınan hissenin her zaman daha iyi getirisi var.

İstanbul'da ceviz büyüklüğünde dolu yağıyor. Dikkatli olun arkadaşlar.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Sayfa 460/999 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •