Sayfa 460/548 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hayırdır iki gözüm bu mesaj kime?
    Beşiktaş'a
    Dolar kuru çağrı için kıvamında diyebilirmiyiz?

YTD

2.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Beşiktaş'a
    Dolar kuru çağrı için kıvamında diyebilirmiyiz?

YTD
    Daha zamanı var bence...

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Daha zamanı var bence...
    https://www.youtube.com/watch?v=OVmhjDnpM-w

Doğan amcamın kızlarına gelsin bu parça.
    Bıraktı gitti bizi bu ne devrandır.

YTD

Tüpçü abim hadi gaaari fırsatı değerlendir.

http://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conne...ite+area/bugun

YTD

5. 5.74 de deneme amaçlı 1 tane satış girdim 5.74 ü gördü satılmadı. Zaten 1 adet satış gözüküyo foreks te. Topluyolarmı satıyolar mı bilemedim.

6. İsyan etmekten bikti bu kucuk yatirimci ama siz uslanmadiniz kucuk yatirimciyi magdur etmekten. Utanmadan bikmadan israrla yapilan bu kadar sikayete ragmen hicbir aciklama yapmadan insanlari canindan bezdirdiniz.. Sonra soyle buyuk ulkeyiz soyle buyuduk vs. Daha sermaye piyasani kontrol edemeyen yatirimcinin hakkini koruyamayan ard niyetlileri odullendiren bir sisteme sahipsin hangi buyuk ulkeden bahsediyorsunuz. Kardesim adam resmen manupulasyon yapti iste cikin birsey soyleyin yeter artik. Kabul edin bir de rezilin rezil talebini utanmadan hadi sasirtmayin bizi..

7.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    İsyan etmekten bikti bu kucuk yatirimci ama siz uslanmadiniz kucuk yatirimciyi magdur etmekten. Utanmadan bikmadan israrla yapilan bu kadar sikayete ragmen hicbir aciklama yapmadan insanlari canindan bezdirdiniz.. Sonra soyle buyuk ulkeyiz soyle buyuduk vs. Daha sermaye piyasani kontrol edemeyen yatirimcinin hakkini koruyamayan ard niyetlileri odullendiren bir sisteme sahipsin hangi buyuk ulkeden bahsediyorsunuz. Kardesim adam resmen manupulasyon yapti iste cikin birsey soyleyin yeter artik. Kabul edin bir de rezilin rezil talebini utanmadan hadi sasirtmayin bizi..
    Aynen attım imzamı...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

8. Banvit te çağrı onaylama süreci 39 gün sürmüş.

Ecbyo (yeni mtryo) da ise pay devri tarihinden itibaren 29 gün sürmüş. ( Ecbyo da nedendir bilmiyorum ama satış sözleşmesi imzalanır imzalanmaz (27.12.2018) pay devri beklenmeden spk ya başvuru yapılmış. (29.12.2018) Onay ise 06.05.2018 tarihinde gelmiş.(5 ay sonra) Burada sanırım spk pay devrinin yapılmasını beklemiş.

Sayfa 460/548 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •