Sayfa 460/1013 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. https://invst.ly/3r1qd

Saatlik...

YTD

2. Babaların şu an dolarda olduğunu sanmıyorum.Hayır çıkar ise 3.85 e vurup pzttesi geri çekilir.Sonraki günlerde siyasi lerden gelecek aksiyonlara göre muhtemelen yukarı hareketine başlar. YTD.

Sent from my iPhone using hisse.net

En zayıf halka olarak içerideki gelişmeler kadar dışarıdakilerde önemli..

Her ne kadar Trump lolo yapsada, Doların güçlü kalmak gibi bir derdi var..diğerlerine göre..

İleride altın aradan sıyrılabilir..ancak Trump'ın mali tedbirlerini görmek lazım diye düşünüyorum..

ABD'de büyüme ve enflasyon zayıflıyor..FED'in işi zorlaşmaya başladı..tabi diğerlerininde..

Atlanta FED'in ilk çeyrek son büyüme tahmini 0.5...

4.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    en son eklemem
    DOLAR_TL_SHORT_DETAIL:

USD_TRY_4,55TL:
    çok soyut bir çalışma olmuş az biraz az çiziktirseydin anlama şansım olacaktı.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

5. Karmaşık grafiklere gerek yok. Merkez'in net rezervindeki seyir zaten tüm filmi anlatıyor.

6. :)

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    çok soyut bir çalışma olmuş az biraz az çiziktirseydin anlama şansım olacaktı.
    gafiği yüksek çözünürlükte kayıt ettirdim bu yüzden detayları ANCAK bilgisayara kopyalayıp oradan açıp büyütüp detaylı görülebilsin istedim.
    yoksa aşırı yüksek çözünürlükten sayfada küçük görülüyor
    Çizimde 3-4 farklı seviye birleştirildi.HER RENK çizim farklı bir seviye analizi renkelre böldüm.böylece karışmaz!
    görüldüğü gibi her bir analizin renklerinin kesişme noktaları bizlere işaret ediyor resmen bağırıyor. buraya gelecem diye..
    4,51-4,61 TL arasına gelsin analizleri yenilerim.

7. :)

Alıntı Originally Posted by Nik Yazıyı Oku
    Karmaşık grafiklere gerek yok. Merkez'in net rezervindeki seyir zaten tüm filmi anlatıyor.
    Graik okumak herşeydir
    elinize sağlık.
    bu arada bu NAKİT varlıkları gösterir ancak bizlere açıklananlar daima BRÜT oluyor.yani bizlere fena yalanlar söyleniyor

ANCAK KÜÇÜK bir tüyo:

" ALTIN aldığınız zaman ZATEN DOĞRUDAN DOLAR 'da almış oluyorsunuz"

belki bizlerin yönetenleri ALTINdaki 1500dolar a doğru olan hareketi önceden görmüştür.#

#: belki Hazır savaş ayağına ALTIN 3000 doları önümüzdeki 3 yılda geçer.
    #: belki ALTIN 3000dolar olmuşken DOLARda 8TL olursa edilecek kazanç çifte kavrulmuş olur kim bilir?

# bu arada yukarda ve önceki sayfalardaki çizimlerim TARİH bile gösteriyor sabırsız kişiler yatırımcılar için
    daha ne yapayım.Grafiğin yönünü bile çizdim.

8. ARJANTİN_PESOSU ile DOLAR_:

bu grafiğide eklemek istedim vatandaş gerçek DOLAR rallisi görsün

Sayfa 460/1013 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •