Onemli Gunler Banner
Sayfa 460/1379 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 11032 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: "Yok Artıkk" Dedirten Haberler

1. İlk olarak Hürriyet Gazetesi'nin duyurduğu yeni Deprem haritası, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ tarafından AFAD'da 13 bakanın katılımıyla düzenlenen toplantıda değerlendiriliyor. 21 yıl aradan sonra değişen deprem haritası Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenecek Bakanlar Kurulu'na sunulacak.

Projeyi ODTÜ, Boğaziçi, Akdeniz, Çukurova, Sakarya Üniversitesi, Maden Teknik Arama (MTA) Genel Müdürlüğü, ve AFAD yetkililerinin çalışmalarıyla hazırlandı. Bu harita ile derece uygulaması kalktı.

Türkiye'nin deprem haritası 21 yılın ardından güncellendi. Hürriyet'in ulaştığı yeni harita ile derecenin yerini, uzun yıllardır Amerika ve Avrupa'da uygulanan ivme yöntemi aldı. Deprem tehlikesini mahalle mahalle gösteren haritada, İstanbul'un Avrupa yakasında artış dikkat çekti. Van ve Erzincan'da riskin sınırlı gösterilmesi şimdiden tartışma yarattı. Ankara'da ise risk ciddi oranda azaldı. Haritanın yürürlüğe girmesi ile Türkiye genelinde inşaatlar buna göre yapılacak.

Koca koca kurumlar yememiş içmemiş böyle önemli bir konuda harita yapmışlar...
    Ama haritada nedense 2 tane Sivas var..
    Bu ciddiyetsizlik değil de nedir..
    Her tarafımız kokmuş yozlaşmış...
    Gerzek insanlar ülkesi olduk makarna yiye yiye....
    Bakalım koskoca bakanlar vs.görebilecekler mi bu hatayı

Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

2. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

3. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

4. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

5. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

6. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

7.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

Sosyal medya da Hande Yener ve Seren Serengil arasında yaşanan ifşa polemiği.

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

8. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 460/1379 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •