Sayfa 461/1002 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: Viop - XIII

Viop - XIII

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Çankaya Köşkü'nde kritik corona virüs toplantısı
    http://hry.yt/ySvM0
    Neden çankaya köşkünde diye merak etmiştim. Cumhurbaşkanı yardımcısı kullanıyormuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

3.  Alıntı Originally Posted by kdrhsmkb Yazıyı Oku
    Bu da başka bi mantıksız umut. Bir avm’nün köhne yerinde bir dükkanı olan birinin avmnün en yoğun katında yangın çıkınca aaa o yoğun yere gidenler benim dükkana gelir mi acaba demek gibi. Abi turizm bitecek, bitiyor. Turizmin kayması değil bitmesi var. Onlar 100 darbe terse biz 90 yeriz. Ancak darbede az yedik deriz. O kadar.
    Bizde vaka ve vefatlar çok az olursa temizlik hijyen sağlık hizmetleri konusunda kesinlikle olumlu imaj oluşur ve bu kesinlikle turizme
    Yarar hele ilk başlarda çok çok fazla yarar.

4. Köyün delisi benim galiba tek olumlu şeyler yazan benim ........Herkes olumsuz bir şeyler yazıyor , kıyıda köşede kalmış olumsuz haberleri bile malzeme yapıyorlar.Ben olumlu yazınca da hemen soruyorlar sen long cumusun.Ne loncuyum ne de shortcu , benim hesap yurtdışı çalışıyorum.Olumlu şeyler yazıyorum insanlar panikleyip zarar etmesin diye.Fakat şu da bir gerçekki , insanlar koronayı ciddiye alıyor gibi konuşuyorlar ama hiç de ciddiye alan yok gibi aslın da umre dönüşü manzaralara baktım ....... Kim takar koronayı şeklin de sarmaş dolaşlar ........ İnsanlara bakıyorum hapşuranlar , tıksıranlar evde oturmak yerine sokaklarda geziyor.Yine de formdaki arkadaşlara tedbirli olmalarının öneririm ama yakalansanız da bağışıklık sisteminiz güçleniyor.mesela ben rahatım 2 veya 3 ay önceydi tam hatırlamıyorum grip geçiridm büyük ihtimalle koronaydı şimdi gayet rahatım.İnşallah kimseye bulaşmasın ama yakalanırsanız da evde 1 hafta istirahat edin.Bitkisel klasik gıda takviyesi sarımsak limon bal ve mucize ilaç aspirin bugünlerde takviye olarak kullanın.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    alıntılama yazdıklarımı cahil hödük,senin ğibi kopyala yapıp çift nikle yazmıyom,,,
    Çift nickle yazdığımı ispatlamayan ********dir zeka özürlü angut. İftiralarınızda boğulun.

6. Türkiyede 22.000 yetişkin yoğun bakım yatağı var.

İstanbul içinde yoğun bakım yeri aranan 112’ ye kayıtlı hasta sayısı zaman zaman günlük 100 hastanın üstüne kadar çıkabiliyor. Hatta bu hastalar önceliklerine göre entübe olanlar ( nefes borusuna tüp takılıp, uyutularak ve makineye bağlı olarak takip edilen hastalar) ve olmayanlar olarak ikiye bölünüyor ve yatış önceliği entübe olanlara veriliyor. Genelde üçüncü basamak adı verilen en gelişmiş acil servislerde bu dönemde her gün ortalama 4-5 yoğun bakım hastası kendisine yer bulunmasını beklediği için bu süreçte hastanın takip ve tedavisi acil serviste devam edilmek zorunda kalınıyor.

Yani demem o ki bu konunun ciddiye alınması gerektiği zaten yoğun bakım hasta yatağı maalesef yeterli sayıda değil. Kişi başına yatak sayısında OECD ülkeleri içerisinde Almanya 3 Türkiye 31'inci sırada.

Bu yüzden sosyal ilişkilerimizi minimum düzeye indirmek, genel hijyen kurallarına uymak bireysel olarak yapabileceğimiz en önemli davranış şekilleri.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Köyün delisi benim galiba tek olumlu yazan benim galiba ........Herkes olumsuz bir şeyler yazıyor , kıyıda köşede kalmış olumsuz haberleri bile malzeme yapıyorlar.Ben olumlu yazınca da hemen soruyorlar sen long cumusun.Ne loncuyum ne de shortcu , benim hesap yurtdışı çalışıyorum.Olumlu şeyler yazıyorum insanlar panikleyip zarar etmesin diye.Faka şu da bir gerçekki , insanlar koronayı ciddiye alıyor gibi konuşuyorlar ama hiç de ciddiye alan yok aslın da umre dönüşü manzaralara baktım ....... Kim takar koronayı şeklin de sarmaş dolaşlar ........ İnsanlara bakıyorum hapşuranlar , tıksıranlar evde oturmak yerine sokaklarda geziyor.Yine de formdaki arkadaşlara tedbirli olmalarının öneririm ama yakalansanızda bağışıklık sisteminiz güçleniyor.mesela ben rahatım 2 veya 3 ay önceydi tam hatırlamıyorum grip geçiridm büyük ihtimalle koronaydı şimdi gayet rahatım.İnşallah kimseye bulaşmasın ama yakalanırsanız da evde 1 hafta istirahat edin.Bitkisel klasik gıda takviyesi sarımsak limon bal ve mucize ilaç aspirin bugünlerde takviye olarak kullanın.
    Ağrı kesici ilaçların virüs etkisini artırdığını söylediler dr.arkadaşlar.(ıspatlı değil)

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    büyuk bir trajedi yasaniyor ulkemizde..
    tamamen insanca davraniyoruz. eger agir hastayi tedavi edemesek bile acilarini en aza indirmeye calisiyoruz. simdi bize kahraman diyorlar..oysa, daha dun bizi suçluyorlardı. yarin her sey gectikten sonra bizim yaptiklarimiz da unutulacak..herseyin unutuldugu gibi... simdi dusunelim hep birlikte... biz doktorlar hastanede bulunan insanlarin yasamlarina dokunabiliyoruz..onlari yasatmaya calisiyoruz.. lutfen epidemiden uzak olsaniz da dikkat edin.. kalabalik yerlerden uzak durun...sinemaya müzeye..spora gitmeyin..lutfen yaşli insanlara acıyın...onların hayatı sızın elınızde... siz ise bizden cok daha fazla insanin hayatina dokunabilirsiniz... onlari koruyabilirsiniz. bunlari paylaşin ! tum ıtalya okusun. henüz cok gec olmadan.

Italya bergamo humanitas gavatseni hastanesi..
    dr daniele macchini

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doktorun çilesi her yerde aynı...
    Bizdeki daha şehvetli. Ciğeri beş para etmezler tarafından öldürülüyorlar....
    Biri de benim çok sevdiğim bir arkadaşımdı.

Cehalet
    altta yatan bu.
    Okumuşluk, milliyet fark etmiyor anlaşılan....
    İnsan hep çiğ süt emmiş. gerçek bu.

Paylaşım için teşekkürler sayın alenichev.
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Sayfa 461/1002 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •